TECHBOX jar 2019 je konečne tu, opäť so 180 pútavými stranami

Po pár mesiacoch sa dnes opäť dostáva do predaja niečo, na čo sme veľmi hrdí. Je to najnovšie vydanie časopisu TECHBOX, tentoraz s označením jar 2019. Nové vydanie má opäť až 180 strán najpútavejšieho obsahu, aký sme za posledné mesiace vytvorili. Navyše sa nám podarilo rozprávať s ďalším mega úspešným Slovákom, Pavlom Lančaričom z Orangeu.

V novom vydaní na vás ale nečaká len to. Logicky, 180 strán dáva obrovský priestor vám priniesť niečo unikátne, čo si s chuťou zoberiete do rúk a budete čítať. Časopis TECHBOX je ako kniha. Má nielen toľko strán, ale aj matný papier bez odlesku a zabudnúť nesmieme ani na hmotnosť.

Z obsahovej stránky určite nevynechajte súhrny toho najlepšieho z výstav Mobile World Congress v Barcelone, ale i z Consumer Electronic Show 2019 v Las Vegas. Ak ste náhodou tieto dve konferencie z úvodu roka nesledovali, aby ste boli v obraze si stačí prečítať dvojicu reportáží.

Neprehliadnite ani 11-stranový rozhovor s dnes už legendou slovenského mobilného biznisu, Pavlom Lančaričom, ktorý mu šéfoval ešte kým sa nazýval Globtel. Ako sa k tomu dostal? Čím všetkým si musel preskákať? Aké zaujímavosti vďaka tomu zažil? Všetko nájdete v rozhovore čísla. Zaujímavý je však i rozhovor so zberateľom nových Nokií. Aké sú to? Otvorte si nové vydanie, zistíte.

Milujete filmy, seriály či hudbu? Vybrali sme pre vás 10 najlepších aplikácií na ich pohodlný streaming. S filmami súvisí aj naša pravidelná sekcia – Filmy. V nej nájdete zas tipy na tie najzaujímavejšie kúsky v našich kinách.

Ak vás zaujíma história, mrknite aspoň jedným očkom na históriu spoločnosti iRobot. Viete inak, z čoho vznikli zaužívané technologické názvy ako Bleutooth, Spam, Stream, Wi-Fi a podobne? Nie, nevadí. Povieme vám to. Povieme vám i to, ako je to aktuálne so sieťami piatej generácie, 5G, aj na našom malom Slovensku.

V prípade, že sa rozhodujete čo kúpiť, neprehliadnite recenzie na smartfóny ako Samsung Galaxy S10+, Sony Xperia 10 či Motorola Moto G7 Plus. Vyskúšali sme však aj najnovší iRobot Roomba i7+, Orange TV Stick, kamerku Profio Tracking Cam X1, notebooky Lenovo Yoga S730 či ASUS ZenBook 14, fotoaparát Canon EOS R, slúchadlá Denon AH-GC30, satelitný prijímač VU+ DUO 4K či navigáciu Garmin DriveSmart 55.

Samostatná kapitola patrí automobilom a ich technológiám. Okrem toho, že sme absolvovali testovacie jazdy na najnovšom Audi e-tron v Abú Dhabí, vyskúšali sme i Volvo V60, Hondu CR-V, Land Rober Discovery či Seat Ateca FR.

To však nie je zďaleka všetko, čo v novom TECHBOX jar 2019 nájdete. Zbehnite do najbližšieho stánku, obchodu, pobočky MOBILONLINE a prelistujte si ho. Určite skončí v pomyselnom nákupnom košíku a doma si ho celý prečítate.

Kde ho kúpite?

Nový TECHBOX jar 2019 nájdete v každom dobrom stánku či predajni s tlačovinami. Ak nás ešte nepoznáte, teraz je správny dôvod prečítať si nás. Časopis TECHBOX jar 2019 totiž nájdete v akcii 1+1, kde získate spolu až 360 strán za nezmenenú cenu. K novému časopisu sme totiž pribalili jedno zo starších vydaní TECHBOX.

Využiť môžete aj sieť predajní MOBILONLINE.SK. Časopis si v desiatkach predajní po celom Slovensku môžete nielen pozrieť a kúpiť, ale môžete využiť aj objednávku cez e-shop.

Komentáre k článku