TECHBOX APPKY leto 2019 – letná príloha ako darček vďaka VÚB banke

Rok sa s rokom stretol a ako je u nás už dobrým zvykom, aj na začiatku tohto leta máme pre vás skvelý darček. Spolu s letným vydaním časopisu TECHBOX leto 2019 získate bezplatne tradičnú a obľúbenú príručku TECHBOX APPKY leto 2019 s 50 najlepšími aplikáciami pre smartfóny, ktorá vznikla za podpory VÚB banky a ďalších partnerov.

Už po šiestykrát vám prinášame špeciálnu prílohu časopisu TECHBOX s pomenovaním TECHBOX APPKY leto 2019. Tento praktický „mini“ časopis má ideálny formát A6 na nosenie kdekoľvek. Zmestí sa vám kľudne aj do zadného vrecka nohavíc či do kabelky.

Pozrite siHorúce vydanie TECHBOX leto 2019 aj s prílohou APPKY je už v predaji

Tešiť sa opäť môžete na 76 strán plných aplikácií. Aj tento raz sme pre vás vybrali až 50 aplikácií pre smartfóny, o ktorých sme v redakcii presvedčení, že patria k najlepším, aké si dnes môžete stiahnuť. Schválne, koľko aplikácií, ste si po prelistovaní prílohy stiahli?

V prílohe TECHBOX APPKY leto 2019 nájdete aplikácie pre operačný systém Android a tiež iOS, pričom každú aplikáciu si môžete jednoducho stiahnuť do smartfónu vďaka QR kódom.

Všetky nami testované a odporúčané aplikácie sme zatriedili do siedmich kategórií: FOTO/VIDEO, HUDBA, UŽITOČNÉ, ŽIVOTNÝ ŠTÝL, CESTOVANIE, FINANCIE a RELAX. Aplikácie sme vyskúšali na redakčných smartfónoch, preto v TECHBOX APPKY leto 2019 nájdete len naše reálne skúsenosti a odporúčania, ako aplikácie využiť čo najlepšie.

Nechýbajú údaje o cene, pričom sme sa snažili vyberať najmä aplikácie, ktoré sú zadarmo, resp. je ich možné využívať s minimálnymi príplatkovými funkciami. Pri každej aplikácii nájdete aj jej veľkosť a naše hodnotenie. Tie najlepšie aplikácie z najlepších sme označili logom NÁŠ TIP!

Ak chcete bezplatnú prílohu TECHBOX APPKY leto 2019, stačí si kúpiť najnovšie vydanie časopisu TECHBOX leto 2019, ktorý dostanete v každom dobrom stánku, predajni s tlačovinami, ale aj v internetovom obchode mobilonline.sk, či jeho kamenných predajniach a tiež v internetovom kníhkupectve Martinus. A to len za 3,99 €. Neváhajte však ani chvíľu,  počet v distribúcii je limitovaný nákladom. A zo skúseností zo všetkých predchádzajúcich rokov vieme, že letné vydanie časopisu TECHBOX s prílohou sa rýchlo vypredáva.

Navyše, ak si teraz objednáte ročné predplatné časopisu TECHBOX (4 čísla + poštovné) v cene 16 €, budete môcť náš exkluzívny tech magazín dostávať priamo do vašej schránky a navyše získate darček, káblové slúchadlá JBL T160 zadarmo. Vybrať si môžete aj JBL Bluetooth reproduktory za zvýhodnenú cenu pre predplatiteľov.

Pozrite siRozdávame 100 darčekov JBL k predplatnému TECHBOX

Za to, že sme vám mohli prílohu TECHBOX APPKY leto 2018 priniesť úplne bezplatne, patrí veľké ďakujeme VÚB banke – hlavnému partnerovi prílohy a partnerovi kategórie FINANCIE.

Ďakujeme taktiež za podporu partnerom JBL – partner kategórie HUDBA, ESET – partner kategórie UŽITOČNÉ, NAY – partner kategórie ŽIVOTNÝ ŠTÝL, Jabra – partner kategórie CESTOVANIE a SK Store Shop – partner kategórie RELAX.


Komentáre k článku