TECHBOX APPKY leto 2018 – letná príloha ako darček vďaka VÚB banke

Začiatok leta je príležitosťou na obdarovanie a my máme pre vás skvelý darček, ktorým vám zaručene urobíme radosť. Spolu s časopisom TECHBOX leto 2018 získate bezplatne tradičnú a obľúbenú príručku TECHBOX APPKY leto 2018 s 50 najlepšími aplikáciami pre smartfóny, ktorá vznikla za podpory VÚB banky a ďalších partnerov.

Už po piaty raz vám prinášame špeciálnu prílohu časopisu TECHBOX s pomenovaním TECHBOX APPKY leto 2018. Tento praktický „mini“ časopis má ideálny formát A6 na nosenie kdekoľvek. Zmestí sa vám kľudne aj do zadného vrecka nohavíc.

Pozrite siTECHBOX leto 2018 má aj unikátnu prílohu APPKY s 50 top aplikáciami

Tešiť sa môžete na 76 strán plných aplikácií. Znova sme pre vás vybrali až 50 aplikácií pre smartfóny, o ktorých sme v redakcii presvedčení, že patria k najlepším, aké si dnes môžete stiahnuť.

V prílohe TECHBOX APPKY leto 2018 tak nájdete aplikácie pre operačný systém Android a tiež iOS, pričom každú aplikáciu si môžete jednoducho stiahnuť do smartfónu vďaka QR kódom.

Všetky nami testované a odporúčané aplikácie sme zatriedili do siedmich kategórií: FOTO/VIDEO, HUDBA, UŽITOČNÉ, ŠPORT + ZDRAVIE, CESTOVANIE, FINANCIE a RELAX. Aplikácie sme vyskúšali na redakčných smartfónoch, preto v TECHBOX APPKY leto 2018 nájdete len naše reálne skúsenosti a odporúčania, ako aplikácie využiť čo najlepšie.

Nechýbajú údaje o cene, pričom sme sa snažili vyberať najmä aplikácie, ktoré sú zadarmo, resp. je ich možné využívať s minimálnymi príplatkovými funkciami. Pri každej aplikácii nájdete aj jej veľkosť a naše hodnotenie. Tie najlepšie aplikácie z najlepších sme označili logom NÁŠ TIP!

Ak chcete bezplatnú prílohu TECHBOX APPKY leto 2018, stačí si kúpiť najnovšie vydanie časopisu TECHBOX leto 2018, ktorý dostanete v každom dobrom stánku, predajni s tlačovinami, ale aj v internetovom obchode mobilonline.sk, či jeho kamenných predajniach, a to len za 3,99 €. Neváhajte však ani chvíľu,  počet v distribúcii je limitovaný nákladom. A zo skúseností zo všetkých predchádzajúcich rokov vieme, že letné vydanie časopisu TECHBOX s prílohou sa rýchlo vypredáva.

Navyše, ak si teraz objednáte ročné predplatné časopisu TECHBOX, budete môcť náš exkluzívny tech magazín dostávať priamo do vašej schránky a ešte budete aj zaradení do žrebovania o unikátne doručenie časopisu aj s dronom. Podrobné informácie o tejto akcii získate na našej stránke techboxdronom.sk.

Pozrite siNový TECHBOX sme doručili dronom! Zaži to aj ty

Za to, že sme vám mohli prílohu TECHBOX APPKY leto 2018 priniesť úplne bezplatne, patrí veľké ďakujem VÚB banke – hlavnému partnerovi prílohy. Ďakujeme taktiež za podporu partnerom JBL – partner kategórie HUDBA, ESET – partner kategórie UŽITOČNÉ, Jabra – partner kategórie ŠPORT A ZDRAVIE, RED ANT – partner kategórie CESTOVANIE, VÚB banka – partner kategórie FINANCIE a ZSE – partner kategórie RELAX.


Komentáre k článku