TECHBOX Android Špeciál – unikátny časopis o Androide, aký ste ešte nevideli!

Dnes, 15.4. je zaujímavý dátum nielen kvôli tomu, že Facebook uvoľňuje svoj Facebook Home v Google Play, ani preto, že je polovica apríla a už vôbec nie preto, že sa spúšťa citoslovcová televízia pre ženy. Dnes je deň, kedy si môžete konečne stiahnuť bezplatný unikátny časopis o Androide určený primárne pre smartfóny a tablety s až 101 stranami!

TECHBOX Android Špeciál

Keďže na trhu časopisov pôsobí vydavateľstvo TECHBOXu už nejaký ten rok, vlastne už od roku 2005, vieme, že tlačený časopis nie je možné natlačiť do PDF pre smartfóny či tablety. Ono to možné vlastne je, aj sa to robí, no je to viac ako nepohodlné čítanie, nehovoriac o objemných PDF súboroch, ktoré nielen že uberajú z pamäte zariadenia, ale ešte sa aj pomaly otvárajú a listujú. Preto sme dali v redakcii hlavy dokopy a vznikol unikátny časopis, ktorý stačí stiahnuť a čítať. Žiadne objemné dáta, žiadne zoomovanie, pohybovanie krížom-krážom po bežnej A4 strane…

TECHBOX Android Špeciál

TECHBOX Android Špeciál ako bezplatný PDF časopis je unikátny práve tým, že na čítanie vám stačí pohyb po displeji smerom dole a hore. Čítanie je bezproblémové tak po výške, ako aj po šírke displeja vďaka unikátnemu formátu 9:21. Časopis naviac prináša „drobnosti“, ktoré ešte viac rozširujú jeho informačnú hodnotu – hyperlinky na rozsiahlejšie články publikované on-line, ale i na živé fotogalérie na portáli TECHBOX.sk či videá na našom YouTube kanáli. Nechýbajú ani Android aplikácie, pričom ak sa vám niektorá zapáči, stačí kliknúť a môžete si ju stiahnuť rovno do smartfónu alebo tabletu z Google Play obchodu!

TECHBOX Android Špeciál

Stiahnite si časopis TECHBOX Android Špeciál 4-5/2013 úplne zadarmo!

V novom TECHBOX Android Špeciál 4-5/2013 nájdete napríklad reportáž z výstavy MWC 2013 či predstavenia Samsungu GALAXY S4 (ktorý môžete aj vyhrať), ale i podrobné informácie o horúcich novinkách ako HTC One, Sony Xperia Z, Vertu Ti, ASUS PadFone 2, Google Nexus 4, Huawei Honor 2 a mnohých ďalších. Pre jednoduchší prehľad súčasných Android telefónov na vás čaká aj katalóg so 72 smartfónmi, ktoré na Slovensku kúpite. Zaujal vás obsah? Tak sťahujte a čítajte! 101-stranový časopis TECHBOX Android Špeciál je tu pre vás úplne zadarmo, ak nerátame prípadný poplatok operátorovi za stiahnuté dáta. ;)

 

TECHBOX Android Špeciál

 

Foto: TECHBOX, Google

Komentáre k článku