TECHBOX Android Špeciál si za prvých 24 hodín stiahlo 1 000 čitateľov!

Tak toto nás v redakcii dostalo! Len včera sme sprístupnili náš najnovší projekt – TECHBOX Android Špeciál a za prvých 24 hodín ste si ho stiahli viac ako 1 000-krát. Ďakujeme! Aj kvôli veľkému náporu sme pridali i novú funkciu na web android.techbox.sk – možnosť prihlásenia sa na odber nového čísla.

TECHBOX Android Special

Len včera sme spustili náš najnovší projekt – bezplatný PDF časopis TECHBOX Android Špeciál a za prvý deň si ho stiahlo už viac ako 1 000 čitateľov. Úspech časopisu nás samozrejme veľmi teší a ešte viac pozitívne reakcie, ktoré prichádzajú do redakcie, za ktoré vám ďakujeme!

TECHBOX Android Special

Na web stránku nového časopisu TECHBOX Android Špeciál sme preto dnes pridali aj novú funkciu, ktorá vám podľa prvých reakcií najviac chýbala – možnosť odberu noviniek. Stačí zadať váš e-mail a vždy po vydaní nového bezplatného čísla vám príde info mail o tom, že si ho môžete stiahnuť medzi prvými. Ak sa vám teda časopis páči, kliknete na stránku android.techbox.sk a prihláste svoj e-mail, na ktorý vám vždy zašleme informáciu o novom vydaní časopisu. Určite tak neprehliadnete už teraz pripravované číslo TECHBOX Android Špeciál 6-7/2013.

Stiahnite si časopis TECHBOX Android Špeciál 4-5/2013 úplne zadarmo!

TECHBOX Android Special

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku