TECHBOX Android Špeciál 12/2015-1/2016 – 123 strán v poslednom čísle

Čítate dobre, najnovší TECHBOX Android Špeciál má až 123 strán! Dôvodom je nielen to, že Android noviniek a testov sa za posledné 2 mesiace nakopilo neúrekom, ale aj fakt, že ide o posledné vydanie Android Špeciálu. Končíme, zatvárame. Má to ale svoj (pozitívny) dôvod. V roku 2016 bude printový časopis TECHBOX prakticky mesačník, takže v ňom nájdete omnoho viac čerstvých informácií vrátane tých zo sveta Androidu.

TAS logo

Napriek tomu, že TECHBOX Android Špeciál si našiel kvantum stálych čitateľov a takmer každé tohtoročné číslo bolo stiahnuté viac ako 10 000x, je čas na zmenu. Veríme, že zmena bude pozitívna aj pre vás a TECHBOX si obľúbite ešte viac.

V najnovšom vydaní TECHBOX Android Špeciál 12/2015-1/2016 sa ale môžete tešiť na množstvo Android noviniek, testov a tém. Určite neprehliadnite horúce novinky v podaní Google Nexus zariadení, ale ani testy Sony Xperia Z5 či Samsung Galaxy S6 edge+. Čakajú na vás aj testy smartfónov ako OnePlus 2, Lenovo VIBE P1, Coolpad Porto či Acer Liquid Z630. Okrem toho sa môžete začítať aj do testu Lenovo Yoga Tab 3 Pro s pico projektorom.

TAS 12-1_2016

Nezabudnite, pre maximálne pohodlné čítanie na akomkoľvek smartfóne či tablete si stiahnite čítačku Adobe Acrobat Reader.

Pripravili sme však pre vás aj testy aplikácií. Prečítajte si trio aplikácií, ktoré vám zjednodušia dopravu, ale neprehliadnite ani pohľad na Android Auto, systém, ktorý už možno o rok budú mať všetky nové automobily. Pozreli sme sa však aj na najnovší systém KIDOZ určený pre najmenších používateľov smartfónov alebo tabletov.

Samozrejmosťou je aj veľká téma o smartfónoch – Vyznajte sa v smartfónoch. TECHBOX Android Špeciál 12/2015-1/2016 má samozrejme aj rozsiahly katalóg Androidov, celkom až 130. Nové vydanie PDF magazínu si môžete ako obyčajne bezplatne stiahnuť z web stránky Android.TECHBOX.sk.

TAS 12-1_2016 stranky

Stiahnite si unikátny a hlavne BEZPLATNÝ časopis TECHBOX Android Špeciál 12/2015-1/2016!

 

POZRITE SI: Archív TECHBOX Android Špeciál

TECHBOX Android Špeciál ako bezplatný PDF časopis je unikátny práve tým, že na čítanie vám stačí pohyb po displeji smerom dole a hore práve vďaka nezvyčajnému formátu 9:21. Samozrejmosťou sú „drobnosti“, ktoré ešte viac rozširujú jeho informačnú hodnotu – hyperlinky na rozsiahlejšie články publikované on-line, ale hlavne aj na živé fotogalérie na portáli TECHBOX.sk či videá na našom YouTube kanáli.

Nechýbajú ani Android aplikácie, ktorých sme vyskúšali ešte viac, ako doteraz, pričom ak sa vám niektorá zapáči, stačí kliknúť a môžete si ju stiahnuť rovno z Google Play obchodu! Pridali sme napríklad tlačidlo na vrátenie sa na obsah pod každým článkom a TECHBOX Android Špeciál je ešte viac farebný, ako doteraz.

Komentáre k článku