Tatra banka spúšťa nové funkcionality v Internet bankingu

Tatra banka sa dnes pochválila novými funkcionalitami, ktorými inovuje svoj Internet banking. Sú medzi nimi napríklad prehľad Majetku a záväzkov či rozšírený online manažment kariet, vrátane blokovania platobnej karty. Tak isto v grafickom zobrazovaní produktov pribudli ďalšie novinky.

Tatra banka IB novy vizual 01
ZDROJ | Tatra banka

Výraznou aktualizáciou prešla úvodná obrazovka Prehľad, ktorá bola nahradená novým grafickým zobrazením produktov. Je vlastne vyskladaná z widgetov, teda grafických prvkov, zobrazujúcich informácie o vašich produktoch, kurzový lístok, Spending report a iné. Prehľad vám zároveň poslúži aj ako rýchly prístup do záložiek v rámci Internet bankingu. Celkovo je dostupných 16 rôznych widgetov, z ktorých si ľahko vyberiete a vytvoríte si vlastný Prehľad podľa vašich preferencií.

Tatra banka IB novy vizual 03
ZDROJ | Tatra banka

Jednou z priorít, ktorou sa Tatra banka prezentuje, je bezpečnosť. Vďaka novinke v službe Online manažment kariet si môžete zvoliť kontinenty, na ktorých chcete mať povolené platby cez platobné terminály a výbery z bankomatu. Takto jednoducho si môžete ochrániť svoju kartu pred prípadným skimmingom a zneužitím v krajinách, do ktorých bežne necestujete.

Tak isto si môžete manažovať limity na kreditných a debetných kartách. Spomeňme maximálny denný limit, hotovostný či internetový limit. No a nezabudnime na jednu z najdôležitejších noviniek, ktorou je online blokovanie platobnej karty. Proste, v prípade krádeže či straty karty ju viete rýchlo zablokovať a zabrániť tak jej zneužitiu.

Tatra banka IB novy vizual 02
ZDROJ | Tatra banka

Úplne novou funkcionalitou je Majetok a záväzky. Tu je prehľadne zobrazené všetok majetok a záväzky, ktoré ako klient máte v Tatra banke. Navyše máte možnosť zaevidovania si finančných produktov aj mimo Tatrabanky, ako aj iného vlastného majetku a záväzkov. Uvedený zoznam je zobrazený v prehľadnej tabuľke, s viacerými možnosťami grafického zobrazenia.

Nové funkcionality Internet bankingu sme, samozrejme, aj vyskúšali a teší nás konštatovanie, že sa nám páčia, obzvlášť pekne spracované grafické rozhranie po prihlásení. Widgety v Prehľade nás proste dostali. :)

 

ZdrojTatra banka

Komentáre k článku