Tatra banka predstavuje svoju prvú pobočku budúcnosti

ZDROJ | Tatra banka

Tatra banka oznámila, že otvára svoju prvú pobočku budúcnosti. Teda s automatizovanými hotovostnými transakciami. Nový koncept pobočky je charakteristický tým, že klienti na vklad peňazí na účet či ich výber využijú samoobslužnú zónu, ktorá bude k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

ZDROJ | Tatra banka

Pozrite siTatra Banka otvorila Elevator Lab, priestor pre inovatívne nápady

Prvou inovatívnou pobočkou tohto typu je pobočka na Galvaniho ulici v Bratislave. Nejde o novú, ale tú istú pobočku, ktorá tam dlhé roky funguje. No mení sa jej dizajn a spôsob poskytovania hotovostných služieb klientovi.

ZDROJ | Tatra banka

Nový typ pobočky nemá pokladňu. Klientom je k dispozícii bankomat s možnosťou vkladu a výberu v samoobslužnej zóne, dostupnej nonstop. Výhodou je, že tieto hotovostné operácie bude možné vykonávať aj v časoch, kedy je inak pobočka zatvorená.

ZDROJ | Tatra banka

Pozrite siTatra banka má tvárovú biometriu už aj v mobilnej appke

Pobočka sa snaží zaujať svojim minimalistickým, nadčasovým dizajnom so zachovaním potrebnú konzervatívnosti. Aj vďaka použitiu kombinácie dreva, čiernej a doplnkovej bielej farby pôsobí dizajn interiéru veľmi prívetivo.

ZDROJ | Tatra banka

Celý koncept dopĺňa interaktívny detský kútik a viaczmyslová komunikácia, ktorej súčasťou je príjemná hudba a unikátna vôňa. Schôdzka s bankárom tak môže pripomínať návštevu galérie súčasného umenia, kde bankár prezentuje vhodné riešenia na najmodernejších technológiách.

ZDROJ | Tatra banka

ZdrojTatra banka

Komentáre k článku