Tatra banka inovovala VIAMO, prináša redizajn i viaceré novinky

ZDROJ | Tatra banka

Tatra banka inovovala aplikáciu VIAMO a zakomponovala do nej viaceré novinky. Čo najnovšia verzia prináša?

Podľa vyjadrenia banky aplikáciu Tatra banka VIAMO v súčasnosti využíva takmer 110 000 klientov. Jej nová verzia prináša najmä kompletný redizajn, vďaka čomu poskytne intuitívnejšie ovládanie, väčšiu prehľadnosť a dizajnovú podobnosť s aplikáciou Tatra banka.

ZDROJ | Tatra banka

Jednou z noviniek je „Zoznam najčastejších príjemcov“. Spodné menu ponovom obsahuje okrem možnosti zadania platby a pripomienky aj 5 najčastejších príjemcov, ktorí sa automaticky predvyplnia do platby alebo pripomienky.

Pozrite siTatra banka používa AI technológiu na rozpoznanie spokojnosti klientov

Pripomienku na rovnakú sumu môžete poslať až 5 príjemcom naraz. Cez pripomienku tak jednoducho urobíte zbierku na darček alebo sa vyrovnáte za obed. Pripomienka aj platba obsahuje kalkulačku, vďaka ktorej si ľahko prepočítate požadovanú sumu. Výsledná suma z kalkulačky sa automaticky predvyplní do sumy platby alebo pripomienky.

ZDROJ | Tatra banka

Nová verzia aplikácie Tatra banka VIAMO je aj Vyhľadávanie, ktoré uskutočníte podľa typu transakcie (prijatá platba, odoslaná platba, pripomienka) alebo podľa údajov uvedených v zozname transakcií (suma, príjemca, popis). Vyhľadávanie z detailu transakcie vyhľadá všetky transakcie od daného príjemcu.

Pozrite siTatra banka nám ukázala svoju aplikáciu v okuliaroch Microsoft HoloLens

Aktuálne pribudol aj widget so zoznamom najčastejších príjemcov s odkazom na platbu, taktiež podpora pre iPhone Plus a tablety iPad a rozšírenie histórie transakcií. Teraz je v aplikácii VIAMO dostupných 300 posledných transakcií.

Nová verzia aplikácie Tatra banka VIAMO je už dostupná v obchodoch s aplikáciami pre OS Android aj iOS.

ZdrojTatra banka

Komentáre k článku