Tatra banka inovovala svoju aplikáciu. Aké novinky prináša?

Tatra banka uvoľnila novú verziu svojej aplikácie Tatra banka 2.5, ktorá prináša niekoľko noviniek. Aké sú?

Tatra banka aplikacia 01
ZDROJ | Tatra banka
Tatra banka aplikacia 02
ZDROJ | Tatra banka

Pozrite siTatra banka spúšťa nové funkcionality v Internet bankingu

V prvom rade je to personalizácia úvodnej obrazovky. používateľ si cez Nastavenia alebo dlhým podržaním prsta na ktoromkoľvek widgete na úvodnej obrazovke môže upraviť zobrazené widgety. Teda pridať nový, zrušiť existujúci alebo len zmeniť ich poradie. Ďalšou novinkou je, že DDS graf prináša detailné grafické rozdelenie finančných príspevkov zamestnanca a zamestnávateľa.

Tatra banka aplikacia 03
ZDROJ | Tatra banka
Tatra banka aplikacia 04
ZDROJ | Tatra banka

Pozrite siAplikácia Tatra banka sa ako prvá dostala aj do inteligentných hodiniek

Ak vás v noci otravovali push notifikácie a preto ste ich vypínali, tak už nemusíte. Nepostrádateľnou novinkou je možnosť pozdržania nočných push notifikácií zo schránky správ a dokumentov, informujúcich používateľa o dôležitých udalostiach, ako napríklad nezrealizovanie prevodného príkazu a pod.

Tatra banka aplikacia 06 smartwatch
ZDROJ | Tatra banka
Tatra banka aplikacia 07 smartwatch
ZDROJ | Tatra banka

Nová verzia aplikácie Tatra banka 2.5 umožňuje aj zdieľanie exportu zo zoznamu pohybov, ktoré mnohí používatelia využívajú napríklad v prípade, ak niekomu potrebujú poslať potvrdenie o zrealizovaní platieb. No a nezanedbateľnou inováciou je tiež sprehľadnenie bočného menu pre rýchlejšiu a jednoduchšiu navigáciu.

Tatra banka IB novy vizual 03
ZDROJ | Tatra banka

Nezabudnite však ani na manažment kreditných a debetných kariet, pomocou ktorého si môžete nastaviť maximálnu výšku denných limitov na svojich platobných kartách, alebo ich zablokovať v prípade straty alebo krádeže. Zaujímavou funkcionalitou online manažmentu kariet je spravovanie kontinentov, na ktorých je možné používať platobné karty. Čiže ak necestujete napríklad do krajín Ázie či Afriky, použitie platobnej karty na týchto kontinentoch jednoducho vypnete.

https://www.youtube.com/watch?v=m8wPfnaO75g

ZdrojTatra banka

Komentáre k článku