Tanks A Lot! – súboj tankov v aréne, aj na futbalovom ihrisku

ZDROJ | BoomBit, Inc.

Súboje tankov boli prenesené do videohernej podoby už toľko krát, že sa to už nedá ani zrátať. Čím teda môže Tanks A Lot! v tak obrovskej ponuke hier zaujať?

https://youtu.be/6gy3oZuWjJk

Tanks A Lot! je bezplatná mobilná hra, v ktorej sa stretnú miniatúrne kreslené tanky v aréne, kde si zmerajú sily tímy v zložení traja na troch. Prvou výhodou tejto hry je už spomínaná bezplatnosť, vďaka čomu sa k nej dostane v podstate ktokoľvek, kto vlastní dostatočne moderný smartfón alebo tablet s operačným systémom Android a iOS.

Ako to už pri podobných bezplatných hrách býva, jej autori zarábajú na virtuálnej mene, za ktorú si môžete nakupovať najmä lepšie vybavenie pre váš tank. Dobrou správou je, že kartičky, krabice, diamanty alebo mince môžete v podstate ignorovať. Hra je zábavná a dostatočne prístupná aj bez toho, aby ste v nej minuli jediný cent.

Čo však v hre najviac chýba, je možnosť hry s priateľmi. Hra vás totiž spája s náhodnými hráčmi, ktorí sú na podobnej úrovni a takýto anonymný súboj už po niekoľkých zápasoch omrzí. Podobne rýchlo omrzí aj režim Battle Royale, v ktorom bojuje každý hráč sám za seba, kým sa okruh mapy zmenšuje. Víťazom je hráč, ktorý zostane posledný nažive.

Celé to však paradoxne zachraňuje vedľajší mód „Crazy Football“. Z názvu je zrejme jasné, že ide futbalový mód, v ktorom samozrejme figurujú tanky. Mód sa výrazne podobá na mód Rumble v hre Rocket League. Aj tu chýba možnosť hry s priateľmi, no celková akčnosť tohto režimu zaručuje, že sa pri ňom ani nestihnete začať nudiť.

Tanks A Lot! je podarená mobilná hra, ktorá má výborné základy pre to, aby sa z nej stal hit. Tvorcov môže ohroziť jedine saturácia trhu a fakt, že ľudia zatiaľ nemajú dôvod opustiť Fortnite alebo „PUBG“. Ak ste sa ale na tieto tituly nenamotali, možno vás chytí Tanks A Lot!.

ZDROJ | BoomBit, Inc.

Tanks A Lot!85%

Veľkosť:
263.9 MB
Platforma:
iOS 10.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší
Cena:
0,00 €

Tanks A Lot! je bezplatná mobilná hra, v ktorej sa ujmete riadenia tanku, aby ste zneškodnili súperov, alebo aby ste im aspoň dali gól.

Komentáre k článku