TAG Heuer Connected Modular 45 – inteligentné hodinky od Švajčiarov

Švajčiarská firma TAG Heuer, ktorá sa venuje výrobe kvalitných, no drahých hodiniek, oznámila ich novinku TAG Heuer Connected Modular 45, modulárne a drahé smart hodinky.

Hodinky majú zabudovaný systém Android Wear 2.0 a disponujú modulárnymi funkciami, takže si môžete rôzne ich časti meniť a prispôsobovať podľa seba. Či chcete nový remienok, nový rám alebo iný ciferník, hodinky môžu mať až 56 rôznych dizajnov. Samotný modul je k dispozícii v striebornej alebo čiernej. Remienky sú v rôznych farbách a môžu byť gumené, kožené, titánové alebo keramické.

Ak chcete ničo skutočne jedinečné, TAG Heuer ponúka prémiové materiály ako napríklad špeciálna koža či diamantové materiály. Celkovo môže byť kombinácií viac ako 500.

https://www.youtube.com/watch?v=pEfjtjJpFRg

Pozrite siTAG Heuer Connected Rose Gold sú najdrahšie inteligentné hodinky

TAG Heuer ponúka aj perfektnú možnosť si vymeniť samotný hodinkový modul a tak si môžete spraviť zo smart hodiniek, hodinky klasické analógové.

Z inteligentných funkcií disponujú hodinky Tag Heuer Connected Modular 45 1,39″ AMOLED dotykovým displejom s 2,5 mm safírovým sklom. Vo vnútri nájdete Intel Atom Z34XX procesor, 4 GB internú pamäť, podporu Wi-Fi, GPS a na jedno nabitie by mali hodinky vydržať 24 hodín. Batéria má kapacitu 410 mAh a nabíjať by sa mala 1,5 hodiny.

Švajčiarským hodinkám by nemala chýbať vodotesnosť až do hĺbky 50 metrov. Z technológií by ste v hodinkách mali nájsť aj populárny NFC protokol pre možnosť platiť cez Android Pay.

ZDROJ | TAG Heuer

Pozrite siTAG Heuer Connected – prvé smart hodinky zo Švajčiarska

Hodinky si môžete cez Bluetooth spárovať so smartfónom, dokonca aj s iPhonom a môžete si do nich inštalovať rôzne aplikácie tretích strán.

Hodinky sa dajú momentálne kúpiť v USA, Anglicku, Európe, Hong Kongu, Japonsku, Austrálii, Malajzii a Singapure.

Cena za základný model je 1 400 libier, čo je cca 1600 eur. Ak však chcete lepší dizajn, samozrejme rátajte s vyššou cenou. Nie je to síce málo, no za švajčiarské hodinky aj švajčiarská cena. Ak si chcete takéto luxusné hodinky dopriať, môžete si na oficiálnej stránke TAG Heuer upraviť celý dizajn a objednať si ich.

ZDROJ | TAG Heuer

ZdrojEngadget,TAG Heuer

Komentáre k článku