TableAir ovládate šmahom ruky

Ak si spomínate, nedávno sme písali o polohovateľnom stolíku s názvom Stir. Zdá sa, že tento druh produktu je medzi výrobcami obľúbený. S veľkou pravdepodobnosťou môžeme tvrdiť, že čoskoro bude populárny aj medzi čoraz širšou skupinou používateľov.

Table Air

TableAir však funguje na trochu inom princípe, ako spomínaný Stir. Využíva vyspelejší systém snímania – je v ňom zabudovaný senzor, ktorý môžete ovládať pomocou pohybu vašej ruky. Stačí, ak stlačíte tlačidlo na vašom stole a zmeníte polohu ruky podľa potreby. Polohu TableAir ovládajú relatívne malé a tiché motory. Samozrejme, TableAir môžete taktiež ovládať pomocou smartfónu. Máte možnosť ním zmeniť polohu stola; teplotu farby, ktorú vyžaruje svetelný pás stola a takisto meria aj kalórie, ktoré ste svojou polohou približne spotrebovali. Koľko však sedíte alebo stojíte, je celkom vaša vec. Ak pracujete dlhodobo, určite sa vám zíde možnosť naprogramovať si, koľko času strávite sedením a státím, zvlášť ak sa zvyknete pri práci „zabudnúť“.

Spodná konštrukcia stola je zhotovená z nerezovej ocele v troch možných farebných variantoch. Doska stola je prioritne konštruovaná z dreva, konkrétne MDF – drevovláknitej dosky s kompaktnou štruktúrou. Vybrať si môžete spomedzi štyroch variantov – lesklá biela, čierna, americká čerešňová a orechová.

Table Air

Spoločnosť, ktorá je producentom TableAir bola založená v Anglicku. Distribúcia produktu je však zabezpečená aj do krajín Európskej únie, Švédska a Nórska. V Spojených štátoch je produkt dostupný na požiadanie. Cena produktu sa pohybuje v závislosti od voľby variantu vrchnej dosky. Celková cena sa pohybuje okolo 1900 eur, čo môžeme považovať za oveľa lákavejšiu ponuku ako v prípade Stir.

Páči sa vám tento model? Ktorý zo spomínaných model považujete na lepší – Stir alebo TableAir? Ktorý z nich by ste si kúpili viac?

Foto: TableAir

Komentáre k článku