Sygic Travel poskytne svoje dáta ďalším spoločnostiam v cestovnom ruchu

ZDROJ | Sygic

Spomínate si ešte na globálny cestovateľský plánovač Tripomatic? Po tom, čo ho kúpila slovenská spoločnosť Sygic sa z neho stal Sygic Travel.

Ten teraz ponúka svoje dáta a nástroje pre plánovanie výletov ďalším spoločnostiam v cestovnom ruchu. Obsah overený miliónmi cestovateľov zahŕňa 20 miliónov výletných miest, 2 milióny hotelov a 70 tisíc prehliadok a vstupeniek.

ZDROJ | Sygic

Firmy budú môcť poskytnutý obsah využiť pre vytváranie cestovných sprievodcov na mieru, zobrazenia populárnych miest vo svojom okolí alebo pre pridanie plánovača výletov na svoje stránky a do mobilných aplikácií.

Navyše vďaka prepojeniu zaujímavých miest v ich okolí s ponukou prehliadok a vstupeniek môžu spoločnosti získať aj vedľajší príjem z ich predaja.

https://www.youtube.com/watch?v=smpuxH_Qp7Y

Sygic Travel SDK zaistí záujemcom pohodlnú prácu s databázou turistických miest, ich ľahké zobrazenie na mape a vytvorenie zoznamu obľúbených. Pri populárnych miestach si ľudia budú môcť zobraziť fotky, popisy, otváracie hodiny, vstupné a kontaktné informácie.

ZDROJ | Sygic

Možností, ako využiť cestovateľský obsah Sygic Travel je veľké množstvo, či už v mobilných aplikáciách, alebo na webových stránkach. Je už na samotných spoločnostiach z cestovného ruchu, ako tento potenciál využijú.

ZdrojSygic

Komentáre k článku