Sygic Travel VR – cestujte z pohodlia domova vďaka VR videám

ZDROJ | Sygic

Sygic vyslal na jeden rok do sveta profesionálneho cestovateľa. Jeho úlohou bolo vytvoriť rozsiahlu knižnicu záznamov vo virtuálnej realite pre aplikáciu Sygic Travel VR.

ZDROJ | Sygic

O aplikácii Sygic Travel sme písali už niekoľkokrát, tento raz ale spoločnosť prichádza s niečím novým. Aplikácia chce zlepšiť skúsenosti cestovateľov na celom svete. Používatelia si teraz budú môcť zblízka pozrieť tie najzaujímavejšie lokality na svete z pohodlia svojej obývačky. Táto technológia pomôže cestovateľom zistiť si o potenciálnych dovolenkových destináciách čo najviac ešte pred vyrazením na cestu.

Pozrite siOriginálnych 360° videí spoločnosti Sygic Travel je už viac ako 1 300

Spoločnosť Sygic ako prvá na svete ponúka 360° virtuálne výlety so sprievodným komentárom. V súčasnosti databáza pokrýva 40 destinácií. V databáze je k dispozícii takmer 5 000 jedinečných 360° videí a obrázkov z celého sveta.

ZDROJ | Sygic

Aplikácia spoločnosti Sygic využíva potenciál dvoch trhov, ktoré v súčasnosti zažívajú zdravý rast: cestovanie a virtuálna realita. Predpokladá sa, že globálny trh cestovného ruchu vygeneruje do roku 2020 až 1 miliardu dolárov, pričom tento razantný rast podporujú najmä rozvíjajúce sa trhy.

Trh s VR má podľa všetkého zažiť ešte väčší rozmach. Odborníci predpokladajú, že predaj náhlavných displejov (HMD) bude v rokoch 2014 až 2018 rásť päťkrát rýchlejšie ako predaj zariadení iPhone.

ZDROJ | Sygic

VR technológie transformujú viaceré odvetvia (medzi nimi aj oblasť cestovného ruchu) zmenou spôsobu interakcie zákazníkov s obsahom vo forme videa. Spoločnosť Sygic ako prvá na svete ponúka 360° virtuálne výlety a chce spôsobiť revolúciu v spôsobe, akým cestovatelia plánujú svoje vysnívané dovolenky.

Pozrite siSygic zabudoval do svojej aplikácie Car Navigation službu Parkopedia

Nové zábery z obľúbených destinácií si môžete pozrieť už od dnešného dňa. Titul s názvom Sygic Travel VR sa nachádza na Google Play, o AppStore zatiaľ informácie nemáme.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku