Sygic spustil Sygic Maps, mapovú službu zameranú na cestovanie

ZDROJ | Sygic

Sygic spustil Sygic Maps, mapovú službu zameranú priamo na cestovanie. Zaujímavé turistické miesta zobrazí priamo na mape a nechýba ani obľúbený plánovač výletov.

ZDROJ | Sygic

Pôvodný plánovač výletov Sygic Travel sa od teraz nazýva Sygic Maps. Oproti predchádzajúcej verzii sa nová webstránka maps.sygic.com sústredí v prvom rade na samotnú mapu. Na mape sú priamo vyznačené zaujímavé turistické miesta, pri ktorých sú dostupné fotografie, otváracie hodiny, ceny vstupného a ďalšie dôležité informácie.

ZDROJ | Sygic

Všetky zaujímavé miesta si môžu používatelia vložiť do svojho itineráru a nechýba ani možnosť priamej rezervácie hotelu. Používatelia ocenia aj funkciu Sprievodca, kde nájdu odporúčané miesta pre viac ako 10 tisíc destinácií doplnené o fotografie a 360-stupňové videá.

ZDROJ | Sygic

Naplánované výlety a obľúbené miesta si používatelia môžu synchronizovať zo Sygic Maps do mobilnej aplikácie Sygic Travel pre iOS a Android. Verzia pre iOS sa taktiež dočkala vynovenej verzie, v ktorej dominuje mapa. Na aktualizácii pre Android verziu sa aktuálne pracuje.

ZDROJ | Sygic

„Aplikáciu stačí otvoriť a hneď vidíte turistické miesta okolo seba. Či už ste online alebo máte stiahnutú mapu pre offline použitie. Už nejde len o plánovanie dovolenky, ale aj o objavovanie. Aplikácia tak pomôže napríklad aj pri popoludňajšom výlete. Sme jedineční v tom, že kombinujeme turistického sprievodcu s mapou, a to celosvetovo,“ uvádza Lukáš Nevosád, VP pre Travel v Sygic.

ZDROJ | Sygic

Stará doména travel.sygic.com aktuálne odkazuje na novú službu Sygic Maps, no v budúcnosti bude využitá na cestovateľský magazín. Sygic okrem toho pracuje na dátach, dostupnosti vo viacerých jazykoch a na integrácii do inteligentných hodiniek.

ZDROJ | Sygic

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku