Sygic rozširuje mapové portfólio o cestovateľské destinácie

Vďaka globálnej expanzii spoločnosti Sygic môžu jej GPS navigáciu používať vodiči v nových destináciách. Offline GPS navigačná aplikácia, ktorá má najväčší počet inštalácií na svete, zdvojnásobila svoje celosvetové pokrytie a pridáva aj cestovateľské destinácie v Latinskej Amerike, Ázii a Afrike. Do mapového portfólia totiž pribudlo 88 nových máp.

Sygic svet Nove mapy 01

Pozrite siSygic kúpil Tripomatic, čoskoro si navigáciou naplánujete aj výlety

Aplikácia Sygic GPS Navigation je odteraz dostupná používateľom v každom štáte uznanom OSN. Pokročila tým vo svojom poslaní sprevádzať každú osobu na svete. V nových mapách pribudlo napríklad Japonsko alebo Čína. Sygic sa týmto krokom posúva v rozširovaní globálnej ponuky a poskytovania pokročilých navigačných riešení pre viac ako 125 miliónov jedinečných používateľov na celom svete.

Sygic svet Nove mapy 02

Sprístupnením týchto nových máp v aplikácii Sygic spúšťame novú vlnu cestovateľského bádania – maximálne zvyšujeme bezpečnosť a pohodlnosť a spájame svet,“ povedal pri tejto príležitosti zakladateľ a CEO spoločnosti Sygic Michal Štencl.

Sygic Nove mapy screenshot 03

Pozrite siAko funguje Sygic v novom Peugeote 208 so systémom MirrorLink?

GPS mapy sú dostupné offline a vodičov aj chodcov navigujú novými miestami priamo cez smartfón bez potreby internetu alebo mobilného dátového pripojenia. Poskytujú hlasovú navigáciu s podrobnými pokynmi, informácie o obmedzeniach rýchlosti a upozornenia na rýchlostné radary, ale aj informácie o hlavných bodoch záujmu, vrátane hľadania najlepších parkovacích miest.

 

Dnešní cestovatelia si môžu vyberať z množstva destinácií dostupných autom na celom svete. Od diaľníc na pobreží Latinskej Ameriky až po úseky na otvorených afrických pláňach či Garden Route,“ dodáva Štencl.

https://www.youtube.com/watch?v=1qLn_e0_yws

Nové mapy si môžete kúpiť podľa geografickej oblasti od 19,99 € za doživotnú licenciu.

ZdrojSygic

Komentáre k článku