Sygic predstavil novú funkciu Ceny pohonných hmôt pre aplikáciu Car Navigation

Na výstave MWC 2017 sa prezentovali aj slovenské technologické firmy. Ani tento rok v Barcelone nechýbala spoločnosť Sygic, známa predovšetkým svojou mobilnou navigačnou aplikáciou.

Pozrite siAko funguje Sygic v novom Peugeote 208 so systémom MirrorLink?

ZDROJ | Sygic

Práve v Barcelone zástupcovia Sygic-u predstavili novú funkciu aplikácie Sygic Car Navigation s príznačným názvom Ceny pohonných hmôt, ktorá používateľom umožní v reálnom čase sledovať ceny palív na čerpacích staniciach.

Pozrite siSo Sygicom môžete zdieľať už aj polohu v reálnom čase

https://www.youtube.com/watch?v=Pv_O7ceYQjI

Táto nová funkcia je k dispozícii pre technológiu MirrorLink 1.1, aplikáciu Jaguar a Land Rover InControl a HondaLink. Optimalizovaná je tak, aby bez problémov fungovala aj s dotykovým displejom AppLink od spoločnosti Ford prostredníctvom jej novo predstavenej technológie Smart Device Link (SDL).

Pozrite siNový Sync 3 od Fordu je doslova skokom vpred!

Ak používate aplikáciu Sygic Car Navigation, získate tak prístup k aktuálnym cenám pohonných hmôt poskytovaným spoločnosťou Oil Price Information Service (OPIS), ktoré sa budú zobrazovať priamo z aplikácie na dotykovej obrazovke vozidla. Môžete tak počas jazdy sledovať cestu, mať ruky na volante a jazdiť bezpečne.

ZdrojSygic

Komentáre k článku