Sygic má svoju prvú aplikáciu pre Apple TV. Čo prináša používateľom?

ZDROJ | Sygic

Možno si poviete: Aký význam má aplikácia od Sygicu do televízora? Marketingový plán? Výstrelok nového vedenia? Všetko je tak trochu inak. Aplikácia pre Apple TV totiž nie je navigácia, ale prehliadač, ktorý ponúka 5-tisíc 360° videí vo virtuálnej realite.

Svetoznámy poskytovateľ GPS navigácie predstavil svoju prvú aplikáciu, ktorá je určená pre Apple TV. Momentálne si v nej môžu diváci pozrieť až 5 000 videí, ktoré pre firmu Sygic natočil mladý slovenský dokumentarista Michal Gálik.

https://youtu.be/L3TmdAMM-5c

Ľudia si môžu v novej aplikácii prehliadať tisícky videí vo virtuálnej realite z päťdesiatich destinácií. Michal Gálik ich natáčal v Prahe, Barcelone, Moskve, Londýne, Ríme, Istanbule, Dubaji, Hong Kongu, Sydney, New Yorku či v San Franciscu.

Pozrite siOriginálnych 360° videí spoločnosti Sygic Travel je už viac ako 1 300

Fascinujúce zábery zachycujú napríklad let balónom nad chrámami v Kambodži, jazdu v historickej električke v San Franciscu, alebo plavbu na gondole v Benátkách. V 360-stupňových videách sa používatelia pohodlne rozhliadnu pomocou ovládača od Apple TV.

https://www.youtube.com/watch?v=Zwp7W5hpTeo

Pozrite siApple TV 4K 64 GB – podpora Ultra HD s HDR nie je všetko

Aplikácia pre Apple TV je ďalším rozšírením cestovateľskej aplikácie Sygic Travel. Okrem spomínaných virtuálnych videí obsahuje aj atraktívne a zaujímavé turistické lokality. Používatelia si ich môžu pridať do svojich obľúbených miest a synchronizovať so svojim účtom v Sygic Maps.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku