Sygic 11.2 si užijete aj na veľkej obrazovke tabletu

Slovenskú spoločnosť Sygic asi nie je nutné predstavovať. Svoje meno si získala keď ako prvá predstavila navigáciu pre zariadenia s iOS. Tentokrát Sygic uviedol najnovšiu verziu svojho navigačného riešenia Sygic GPS Navigation 11.2, ktorá okrem množstva nových vlastností prináša aj podporu pre tablety s operačným systémom Google Android  Honeycomb a tak si navigovanie konečne užijete aj na veľkej obrazovke.

Sygic GPS Navigation 11.2

Sygic neustále pracuje na zvyšovaní kompatability svojich navigačných riešení so širokou škálou zariadení dostupných na trhu. Najnovšia verzia Sygic GPS Navigation s číselným označením 11.2 tak môže byť použitá aj na tabletoch používajúcich operačný systém Google Android určený pre tablety vo verzii 3.0, 3.1 alebo 3.2. Okrem podpory pre tablety nová verzia prináša niekoľko zmien vrátane očakávanej integrácie funkcie Google Local Search, ktorá umožňuje jednoduché vyhľadávanie bodov záujmu na základe vašej polohy a obsiahlej databázy poskytovanej priamo vyhľadávacím gigantom Google. V novej verzii navigačnéoh riešenia rovnako nájdete interaktívnu mapu, vďaka ktorej si jednoducho získate množstvo doplnkových informácií okamžite po kliknutí na daný objekt na mape.

Sygic GPS Navigation 11.2

Pribudli aj nové produktové balíčky, ktoré zahŕňajú Poľsko, Perský záliv, Irán, Egypt, juhovýchodnú Áziu a Venezuelu. Ak sa bojíte prekročenia povolenej rýchlosti istotne vás poteší vizuálne upozornenie na prichádzajúcu zmenu rýchlostného limitu spolu zo vzdialenosťou k miestu kde začína nový rýchlostný limit platiť. Nechýba ani pohyblivá animácia so zobrazením pruhu, v ktorom by ste mali byť zaradení alebo možnosť navigovania na súradnice uložené vo fotografii, ktorú môžete mať uloženú priamo vo vašom zariadení. Vylepšené a prepracované sú nastavenia pre text-to-speech a dopravné obmedzenia už nie sú v novej verzii zobrazované iba graficky ale aj hlasovo, takže už sa nestane, že by ste si dopravné obmedzenie nevšimli včas a nestihli sa mu vyhnúť. Aplikáciu môžete rovnako ako doteraz nájsť v Android Markete.

Foto: Sygic

Komentáre k článku