Superscreen za stovku zväčší displej smartfónu na 10,1″

ZDROJ | Transcendent Designs

Na Kickstarteri sa objavil ďalší zaujímavý produkt s názvom Superscreen od Transcendent Designs. Ten na spustenie výroby požadoval od ľudí 50 000 dolárov, k dnešnému dňu ich získal už takmer 800 000! Prečo ľudí tak zaujal?

https://www.youtube.com/watch?v=q4GMdO7oEf0&t=86s

Superscreen je vlastne tablet s 10,1″ QHD (2 560 x 1 600 px) IPS displejom, ktorý funguje vďaka 4-jadrovému procesoru vo vnútri. Hardvérová špecifikácia je ale neznáma.

ZDROJ | Transcendent Designs

Vieme však, že v spodnej časti sú hlasné (88 dB) stereo reproduktory a USB-C (USB 3.1) port na dobíjanie 6 000 mAh batérie. Tá má podľa tvorcov vydržať 12 hodín prevádzky.

ZDROJ | Transcendent Designs

Obrovskou výhodou má byť jednoduché rozšírenie displeja smartfónu pomocou rovnomennej aplikácie, ktorá funguje aj pre Android aj iOS. Vďaka tomu sa displej smartfónu a všetky aplikácie zväčšia na 10,1 displej.

https://www.youtube.com/watch?v=DzePCDVvJM8

Výsledkom má byť pohodlnejšie surfovanie po internete, prezeranie multimediálnych súborov či práca s office dokumentami.

https://www.youtube.com/watch?v=Y3CdkoXfKlQ

K smartfónu sa tablet pripája cez Wi-Fi v kombinácii s Bluetooth. Zároveň mu nechýba snímač odtlačku prsta, aby bola zaručená bezpečnosť pri pripojenom smartfóne.

ZDROJ | Transcendent Designs

Veľkým pozitívom je cena, ktorá je na Kickstarteri nastavená na 99 dolárov. Keďže je oň veľký záujem, výrobca sa rozhodol ako darček ku každému Superscreenu pribaliť neoprénové puzdro. V Ak sa vyzbiera 1,5 milióna dolárov, sľubuje zvýšenie kapacity batérie na 15-hodinovú výdrž.

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku