Štýlová, skladacia a rýchla UV čistička? Moshi Deep Purple

ZDROJ | Moshi

Taiwanské Moshi opäť prekvapilo svet. Hoci až po mesiacoch od globálneho rozšírenia doteraz najväčšej pandémie 21. storočia, no o to lepšie. Moshi Deep Purple je nie len štýlová, ale hlavne skladacia a rýchla UV čistička pre všetky drobné predmety každodenného použitia.

ZDROJ | Moshi

S UV čističkami sa po rozšírení nového koronavírusu neroztrhlo vrece, hoci niekoľko sme ich zaznamenali aj na Slovensku. S jednou prišiel napríklad aj Samsung. Taiwanské Moshi ale prichádza s podstatne prepracovanejšou UV čističkou, ktorá na dezinfekciu využíva fialové UV-C svetlo s vlnovou dĺžkou 260 – 280 nm.

Vnútro čističky je vytvorené tak, aby nebolo potrebné zariadenie vo vnútri otáčať. Všetko, čo do vnútra položíte je totiž na špeciálnej priehľadnej platforme LumiClear. Všetky steny pritom pokrýva teflónový povrch, aby sa LED svetlo dobre rozptyľovalo do celého priestoru. UV-C svetlo má zničiť 99,9% všetkých vírusov a baktérií. Nechemické čistenie má trvať iba 4 minúty.

ZDROJ | Moshi

Aby to ale nebola obyčajná čistička, tá od Moshi je skladacia. Ako origami. Stačí roztiahnuť bočné časti a zložiť ju ako obal od tabletu. Je aj zhruba tak hrubá, má 20 mm. Perfektné riešenie aj na cesty, čo bolo vlastne aj cieľom. Rozložená čistička má rozmery 21,7 x 13 x 6,1 cm, zložená 21,7 x 18,4 x 2 cm.

ZDROJ | Moshi

Ďalším plusom je zabudovaná batéria s USB-C nabíjaním, ktorá vraj dokáže živiť UV LEDky vo vnútri na 10 dezinfikovaní. Plusom je záruka 10 rokov na funkčnosť.

ZDROJ | Moshi

Fanúšikovia ekológie si s touto čističkou taktiež prídu na svoje. Koža pokrývajúca Moshi Deep Purple je umelá, vegánska a LED diódy neobsahujú žiadnu ortuť ako UV-C trubice.

Moshi Deep Purple je aktuálne predávaná cez Kickstarter za 119 dolárov, čo má byť o 20% menej, ako bude jej predajná cena v budúcom roku.

ZDROJ | Moshi

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku