Študenti, máme niečo pre vás – štýlové smartfóny za rozumné ceny

ZDROJ | Swappie

Žiaci a študenti sa dnes nezaobídu bez spoľahlivého smartfónu. Často je však náročné nájsť výkonné zariadenie za rozumnú cenu. Aké riešenia existujú?

V dobe inteligentných technológií a každodenných inovácií je nevyhnutná dostatočná informovanosť a možnosť komunikovať. Dvojnásobne to platí pre žiakov a študentov, ktorí počas štúdia využívajú rôznorodé informácie a fakty. Na tento účel im skvelo slúžia smartfóny.

Swappie. Výkon a štýl za rozumnú cenu.

Pri žiakoch stredných, no aj vysokých škôl, je častou prekážkou menší rozpočet, kvôli ktorému si dostatočne výkonné mobilné zariadenia nemôžu dovoliť. Cena nových a výkonných smartfónov, sa šplhá od niekoľkých stoviek až po tisíc eur. Dobrou správou je, že aj pre slovenských študentov existuje jednoduché a rýchle riešenie. Ide o spoločnosť Swappie, ktorá ponúka overené a štýlové repasované smartfóny iPhone od značky Apple za výhodnú cenu. V ponuke Swappie sú všetky modely tohto svetoznámeho výrobcu od iPhone 7 až po najmodernejšie kúsky s číslovkou 12.   

ZDROJ | Swappie

Kvalita garantovaná zárukou a možnosťou vrátenia

Swappie sa na Slovensku prezentuje ako nový typ internetového predaja, ktorý kombinuje vlastnosti online bazárov a e-shopov. Tento online obchod ponúka málo používané a najmä plne funkčné smartfóny iPhone za ceny, ktoré nezruinujú ani oklieštený rozpočet.

„Všetky naše telefóny sú testované a opravené pomocou dôsledných postupov a najnovších technológií. Dôkazom našej kvality je rozšírená záruka, ktorú garantujeme pri každom jednom telefóne,“ uvádza Janne Korpela, Country manager, New Markets v Swappie.

Viac informácií nájdete na https://swappie.com/sk/

Kúpa repasovaných telefónov cez Swappie navyše prináša celý rad výhod. Okrem opravy či výmeny smartfónu v rámci 12-mesačnej záruky zákazník pri kúpe dostáva aj 14-dňové právo na vrátenie či doručenie už do troch dní. Vybrať si pritom môže z troch kategórií stavu smartfónu, od zariadení s väčšími známkami opotrebovania až po také, ktoré vyzerajú ako nové. Možno si tak vybrať iPhone v stave prijateľný, veľmi dobrý a v poslednom rade je to stav ako nový. Podľa stavu sa následne odvíja aj cena smartfónov.

ZDROJ | Swappie

Swappie je vďaka svojmu štýlu predaja aj spoločensky zodpovednou voľbou pre všetkých ekologicky zmýšľajúcich spotrebiteľov, keďže sa zároveň znižuje počet nových smartfónov v obehu, čím sa odbremeňuje životné prostredie. Pre študentov sa tak tieto telefóny javia ako jasná voľba. Spĺňajú ekologické ale aj výkonnostné parametre, ktoré pri smartfónoch doteraz hľadali len ťažko. „Máme v ponuke len kvalitné smartfóny, ktoré disponujú batériou s dlhou výdržou, dostatkom pamäte, výkonnými procesormi či kvalitným foťákom. A to sú presne tie vlastnosti, ktoré každý žiak či študent potrebuje pri každodenných školských povinnostiach,“ dopĺňa Janne zo Swappie.

Komentáre k článku