Stretli sme nový elektrický Mercedes-Benz s maskovaním!

EQS SUV

Bežnú návštevu nákupného centra v Bratislave nám mierne narušil úplne nový elektrický Mercedes-Benz na jednej z nabíjacích staníc. Ide o budúcu novinku, ktorú ale nie je celkom jednoduché zaradiť.

Plne elektrický Mercedes-Benz s nemeckými značkami a kompletným dôkladným maskovaním sa premáva po uliciach Bratislavy. Stretli sme ho na nabíjacej stanici v bratislavskom Auparku, kde boli otestovať nabíjanie. S pánmi, ktorí vozidlo testovali, som sa dal na chvíľu do reči, no príliš zhovorčiví neboli, čomu pochopiteľne rozumiem.

EQS SUV

S novinkou jazdia po celej Európe a testujú ho v reálnej premávke. Zástavkou bola aj Bratislava, kde, podľa ich slov, skúšali rôzne scenáre nabíjania. Vozidlo bolo zamaskované nielen zvonku, ale aj vo vnútri. Všetko bolo prekryté čiernymi plachtami, z ktorých vyčnievali iba počítače napojené na diagnostiku. Mercedes plánuje prísť na trh aj s ďalšími elektrifikovanými modelmi, čo potvrdili ešte minulý rok v októbri.

Pozrite siMercedes-Benz EQB si svojim 7-miestnym interiérom získa najmä rodiny

EQS SUV
EQS SUV
EQS SUV

Pôjde predovšetkým o SUV varianty rôznych modelov, vrátane EQE SUV, EQB SUV ale aj EQS SUV. Aký konkrétny model sme stretli v Bratislave môžeme len hádať, čo nám vlastne povedali aj páni spoza volantu. Podľa našich skromných predpokladov ale ide skôr o EQS SUV.

Komentáre k článku