Streamer Ludwig ukončil svoj 31-dňový stream

ZDROJ | Ludwig

Twitcheri a streameri sa snažia niekedy prekonávať sami seba. Najnovšie sa o takýto krok pokúsil Twitcher Ludwig, ktorý streamoval 31 dní bez prestávky.

Stream začal 14. marca 2021 na populárnej hernej a streamovacej platforme Twitch. 13 dní pred začiatkom streamu mal Ludwig Ahgren iba 1 730 fanúšikov. 1. apríla počas vrcholu streamu dosiahlo číslo fanúšikov 160 138 a v závere streamu ho sledovalo naživo viac ako 225 000 ľudí a fanúšikovský meter prekonal hodnotu 282 000.

Pozrite siNuda v telke? Nobody.live vám umožní objaviť Twitch streamy bez divákov

Kanál tohto streamera sa stal najpopulárnejším Twitch kanálom a to v čase, kedy si dával oddychový spánok, ktorý samozrejme natáčal naživo.

Streamer sľúbil, že za každý subscribe si prihodí 10 sekúnd k svojej časomiere. Ludwig však taktiež dodal, že stream bude trvať maximálne 31 dní, aby sa nestalo, že by neustále pribúdali noví fanúšikovia a on by tak musel pokračovať v únavnom streamovaní.

Pozrite siJiří „Škuty“ Škuthan – e-šport by som ľuďom vysvetlil prirovnaním k šachu

Počas streamu Ludwig hral hry, reagoval na rôzne videá či diskutoval s ostatnými fanúšikmi z četu. Samozrejme celá akcia mala dobročinný zámer a peniaze, ktoré sa podarilo vyzbierať počas tohto mesačného streamu išli na rôzne humanitárne organizácie a charitu.

Fenomén streamerov je rozšírený aj u nás a naberá neustále na popularite. Sledovať niekoho, ako hrá hry či komentuje rôzne udalosti alebo sa natáča na ulici sa stalo obľúbenou aktivitou mnohých ľudí. Streamer Ludwig Ahgren dotiahol túto aktivitu do extrému, no na druhej strane to malo aspoň dobročinnú myšlienku.

ZdrojThe Verge

Komentáre k článku