Stream – vytvorte si vlastnú streamovaciu službu

Nechcete platiť mesačné poplatky za streamovacie služby, ale na svojom zariadení máte stále málo miesta? Pomocou tejto aplikácie si môžete veľmi jednoducho vytvoriť vlastnú streamovaciu službu aj vy.

Stream Cloud Music Player 2 Stream Cloud Music Player 3

Stream je aplikácia, ktorá vám umožní vyriešiť problém s tým, kde mať uloženú hudbu, ak máte málo miesta vo svojom zariadení. Aplikácia totiž umožňuje využiť najznámejšie cloudové úložiská pre vytvorenie hudobnej knižnice, ktorú môžete následne veľmi jednoducho používať vo svojich zariadeniach. Všetku hudbu si tak uložíte v cloude a v aplikácií si už budete iba užívať vašu obľúbenú hudbu.

Stream Cloud Music Player 12 Stream Cloud Music Player 16

Pre uloženie svojich skladieb môžete použiť jedno z najpoužívanejších cloudových úložísk. Stream totiž podporuje Box, Dropbox, Google Drive, OneDrive, Yandex a samozrejme aj prehrávanie z vášho počítača. Na svojom smartfóne si následne môžete vytvárať samozrejme playlisty, pričom aplikácia si sama stiahne obrázky obalov k jednotlivým albumom.

Stream Cloud Music Player 10 Stream Cloud Music Player 15

Pri pridávaní hudby postačí pripojiť niektoré zo spomínaných cloudových úložísk, následne v ňom zvoliť umiestnenie vašej hudby a hotovo. Poteší aj možnosť automatickej synchronizácie. Ak teda máte adresár v cloudovom úložisku, do ktorého si pravidelne pridávate nové skladby, Stream vám ich bude automaticky pridávať do vašej knižnice na iOS zariadení.

Stream Cloud Music Player 14 Stream Cloud Music Player 13

Takto uloženú hudbu môžete z cloudového úložiska streamovať, prípadne si ju uložiť aj na offline počúvanie. Stream je teda vynikajúcim spôsobom, ako do iPhonu dostať skladby bez toho, aby ste museli otvárať iTunes. Súčasťou aplikácie je samozrejme aj plnohodnotný prehrávač, ktorému nechýbajú ani také drobnosti, ako je napríklad časovač, alebo ekvalizér, či prehrávanie hudby na pozadí.

Ak teda máte bohatú zbierku vlastných albumov a nechce sa vám platiť za streamovacie služby, pričom by ste radi ušetrili nejaké to miesto na vašom disku, je Stream veľmi dobrou alternatívou. Škoda, že zatiaľ nie je aplikácia dostupná na Android a pre počítače.

Stream – Cloud Music Player95%

Veľkosť:
6,4 MB
Platforma:
iOS 7.0 a novší
Cena:
0,00 €

Vďaka tejto malej aplikácii môžete priamo z niektorého z obľúbených cloudových úložísk streamovať hudbu do vášho iPhonu, iPadu, či iPodu Touch.

TECHBOX tip redakcie

Komentáre k článku