Streaks Workout – osobný tréner vo vašom iPhone, Apple Watch alebo Apple TV

ZDROJ | Crunchy Bagel

Ak sa snažíte rozhýbať, nemusíte rovno chodiť do posilňovne, ani si platiť predražené predplatné v najpopulárnejších fitnes aplikáciách. Do formy vás dostane aj extrémne jednoduchá, no o to účinnejšia aplikácia Streaks Workout.

Zhruba pred dvoma rokmi sme sa pozreli na aplikáciu Streaks, ktorá slúži na osobnú motiváciu pri dodržiavaní nových predsavzatí. Ako už napovedá názov i používateľské prostredie, za aplikáciou Streaks Workout stojí rovnaký vývojár.

Tu sa však podobnosti týchto dvoch aplikácií v podstate končia. Aplikácia Streaks Workout slúži ako váš osobný tréner, ktorý vás prevedie tréningom podľa toho, koľko času na to máte a aké cviky doňho chcete zahrnúť.

Aplikácia ponúka zhruba 30 bežných cvikov, na ktoré nepotrebujete žiadne športové vybavenie. Ak by vám to nestačilo, do zoznamu si môžete pridať aj vlastné cviky, ktorým nastavíte vlastnú ikonu a spôsob opakovania.

Streaks Workout následne vybrané cviky automaticky premieša a zaradí do tréningu podľa toho, koľko času mu chcete venovať. Vybrať si môžete zhruba 6-minútový, 12-minútový, 18-minútový alebo až 30-minútový extrémny tréning.

Pozrite siHappy Scale – majte vaše chudnutie pod kontrolou pomocou šikovnej apky

Ak máte o tréningu vlastnú predstavu, pomocou jednoduchého editora si vytvoríte vlastný tréning s presne stanovenými cvikmi a ich opakovaniami.

Tréningom vás budú sprevádzať animované postavičky, ale aj automaticky vygenerovaný hlas Siri, ktorý nahlas číta názvy cvikov a počet opakovaní. Na našom území sa treba psychicky pripraviť na pomerne vtipný slovenský hlas “Laura”, ktorý číta anglické texty bez akéhokoľvek anglického prízvuku.

V nastaveniach si samozrejme môžete hlasové pokyny vypnúť. Okrem toho si tu môžete zmeniť farbu celej aplikácie, jej ikonu, prepojenie s aplikáciou Zdravie, časové rozpätie medzi cvikmi, prehrávanie hudby a mnoho ďalších vecí.

Najsilnejšou stránkou aplikácie sú práve automaticky vygenerované tréningy, vďaka ktorým sa pri cvičení nemusíte trápiť tým, koľko voľného času ešte máte a aké cviky by ste do tréningu mohli zaradiť. Streaks Workout to urobí za vás a vy tak v priebehu niekoľkých minút môžete dobehnúť vaše pohybové ciele na každý deň.

Streaks Workout96%

Veľkosť:
239,6 MB
Platforma:
iOS 11.0 alebo novší
Cena:
4,49 €

Streaks Workout je fitnes aplikácia pre tých, ktorí majú zvyčajne na cvičenie iba pár minút a nechcú si príliš lámať hlavu nad tým, aké cviky do svojho tréningu zaradia.

Komentáre k článku