Stiahnite si zadarmo nový TECHBOX Android Špeciál 10-11/2015

Nové vydanie PDF magazínu TECHBOX Android Špeciál je tu! Tešiť sa môžete opäť až na 111 strán plných Androidu a všetkého okolo neho, zaujímavé témy a množstvo testov. Navyše, stále sme nezmenili jeho cenu, stále si ho môžete stiahnuť úplne bezplatne (až na nejaké tie dáta od providera).

Nezabudnite, pre maximálne pohodlné čítanie na akomkoľvek smartfóne či tablete si stiahnite čítačku Adobe Acrobat DC – PDF Reader.

TECHBOX Android Special 4-5/2013

Pochmúrne jesenné počasie je ideálne na to, aby ste si zapli svoj smartfón alebo tablet a prelistovali si najnovšie vydanie PDF magazínu TECHBOX Android Špeciál 10-11/2015. nové vydanie prináša opäť až 111 strán plných noviniek, testov a tém, ktoré majú spoločného menovateľa – Android.

V novom čísle nájdete hneď niekoľko testov zaujímavých zariadení. Najväčší záujem určite vzbudí dostupná vlajková loď, Honor 7, no určite aj Sony Xperia Z3+, Xiaomi Mi Note či dostupnejšie smartfóny s OS Android. Nechýbajú ani testy tabletov, na zúbok sme sa pozreli kúskom ako ASUS ZenPad 10 či Lenovo Tab 2 A10-70. Potešíme vás aj príslušenstvom v podobe Xiaomi Mi Band, Creative SoundBlaster Free a mnohými ďalšími. A nechýba ani súťaž o Samsung Galaxy S6 edge+! Ak sa chcete dozvedieť viac, stačí kliknúť na android.TECHBOX.sk a najnovšie číslo si stiahnuť. Bezplatne!

Nezabudnite sa tiež na android.TECHBOX.sk aj zaregistrovať, aby ste nikdy nepremeškali nové číslo TECHBOX Android Špeciál!

TAS 10-11_2015

Stiahnite si unikátny a bezplatný časopis TECHBOX Android Špeciál 10-11/2015!

 

Čo je TECHBOX Android Špeciál?

TECHBOX Android Špeciál ako bezplatný PDF časopis je unikátny práve tým, že na čítanie vám stačí pohyb po displeji smerom dole a hore práve vďaka nezvyčajnému formátu 9:21. Samozrejmosťou sú „drobnosti“, ktoré ešte viac rozširujú jeho informačnú hodnotu – hyperlinky na rozsiahlejšie články publikované on-line, ale hlavne aj na živé fotogalérie na portáli TECHBOX.sk či videá na našom YouTube kanáli.

Nechýbajú ani Android aplikácie, ktorých sme vyskúšali ešte viac, ako doteraz, pričom ak sa vám niektorá zapáči, stačí kliknúť a môžete si ju stiahnuť rovno z Google Play obchodu! Pridali sme napríklad tlačidlo na vrátenie sa na obsah pod každým článkom a TECHBOX Android Špeciál je ešte viac farebný, ako doteraz.

 

Komentáre k článku