SteelSeries Siberia 200, headset pre hráčov v pestrých farbách

Dánsky výrobca hráčskych periférií a príslušenstva ponúka gamerom nové slúchadlá SteelSeries Siberia 200, ako nástupcu úspešného modelu Siberia v2. Nový headset s vylepšeným zvukom, mikrofónom a v pestrofarabnej kolekcii je vlastne odpoveďou na požiadavky používateľov – hráčov a treamerov z celého sveta. Základom sú 50 mm neodýmové meniče, disponujúce frekvenčným rozsahom 10 Hz až 28 kHz a citlivosťou 112 dB.

SteelSeries Siberia 200 Colors 02
ZDROJ | SteelSeries

Úroveň hlasitosti a zapínanie mikrofónu je možné ovládať decentným ovládačom na kábli. Frekvenčný rozsah mikrofónu je 50 Hz až 16 kHz, citlivosť -38 dB a impedancia 2 200 Ohm. Dĺžka prívodného kábla je 1,8 m a súčasťou je aj 3,5 mm 4-pólový adaptér pre použitie s PC, MAC i mobilnými telefónmi. Slúchadlá SteelSeries Siberia 200 sú ponúkané v siedmych farebných prevedeniach (White, Forged Red, Gaia Green, Proton Yellow, Sakura Purple, Alchemy Gold, Black) za cenu 79,99 €.

https://www.youtube.com/watch?v=NXAuTpoL-ZI

SteelSeries pri príležitosti uvedenia slúchadiel Siberia 200 spúšťa na sociálnych sieťach súťaž, pri ktorej majú hráči ukázať svoju originalitu a 75 z nich, po troch týždňoch trvania akcie, budú odmenení. Viac o celej akcii na Show Your Colors.

ZdrojSteelSeries

Komentáre k článku