SteelSeries Rival 650 Wireless – herná myška, ktorá sa nabije za 15 minút

Značka SteelSeries prišla so zaujímavou hernou myšou Rival 650 Wireless. Tá ponúka hneď niekoľko zaujímavých funkcií vrátane rýchleho nabíjania.

https://www.youtube.com/watch?v=SjuHoy8f0E0

Po dizajnovej stránke pripomína novinka od SteelSeries periférie od značky Razer. Tešiť sa môžete na farebne podsvietené prvky a ergonomický tvar.

ZDROJ | SteelSeries

Pozrite siSteelSeries Rival 600 – herná myš s dvoma optickými senzormi

Čo sa týka funkcií, pre rýchle reagovanie, ktoré je pri multiplayeri prioritou, disponuje myš oneskorením iba 1 ms bez výrazného lagovania.

Keďže ide o bezdrôtovú myš, na jedno nabitie vydrží viac ako 24 hodín a pri nabíjaní 15 minút, ponúkne slušných 10 hodín. Medzi ďalšie funkcie napríklad patrí TrueMove3 optický senzor pre väčšiu presnosť alebo senzor, ktorý dokáže rozpoznať, či ste myš zdvihli z podložky.

Zaujímavosťou je, že myš si viete upraviť aj hmotnostne. Stačí, aby ste vybrali závažia vo vnútri zariadenia a prispôsobili hmotnosť podľa vášho želania. Na výber je až 256 konfigurácii hmotnosti.

Vďaka softvéru, ktorý si môžete k myške stiahnuť, si budete môcť upraviť aj 8-zónové RGB podsvietenie. SteelSeries Rival 650 Wireless vám napríklad cez svetelný signál môže dať upozornenie o nejakej hernej udalosti alebo správe.

Pozrite siSteelSeries Arctis – nové revolučné headsety

Vo vnútri hernej periférie nájdeme 32-bitový ARM procesor, ktorý umožní zapamätanie si nastavení. Myš je ideálnym herným zariadením na LAN párty. Ak vás myš SteelSeries Rival 650 Wireless zaujala, kúpiť si ju môžete za 130 eur.

Firma SteelSeries tiež predstavila novú myš Rival 710. Tá je síce káblová, ale disponuje TrueMove3 senzorom, OLED displejom, ktorý zobrazuje štatistiky z hier či notifikácie. Myš tiež disponuje haptickou odozvou, ktorý vás napríklad upozorní, keď je váš život v hre nízky. Výhodou tejto hernej myšky je aj modulárnosť, to znamená, že si viete niektoré časti vymeniť. Cena je 110 eur.

ZDROJ | SteelSeries

ZdrojSteelSeries

Komentáre k článku