SteelSeries Rival 3 – herná myš s výdržou 400 hodín

ZDROJ | SteelSeries

Spoločnosť SteelSeries, výrobca herných periférií, uvádza na trh hernú myš Rival 3 Wireless, ktorá ponúka slušnú výdrž batérie a duálne bezdrôtové pripojenie.

Herné periférie od firmy SteelSeries sme už niekoľkokrát testovali a väčšinou sa stretli s pozitívnymi hodnoteniami. Príkladom sú herné headsety Arctis 7 či Arctis 1.

ZDROJ | SteelSeries

Pozrite siSteelSeries Apex Pro – prvá mechanická klávesnica s nastaviteľnými spínačmi

Najnovší prírastok je herná myš Rival 3 Wireless, ktorá využíva nový optický senzor TrueMove Air, ktorý má integrovanú technológiu Quantum 2.0, ktorá ponúka viac ako 400 hodín výdrže.

Výhodou tejto technológie je automatická optimalizácia kanálov pripojenia, ktorou je zaistená stabilita. Pokiaľ dôjde k narušeniu signálu, myš Rival 3 Wireless sa automaticky prepne na iný kanál a pripojenie sa nestratí.

Odozva myšky je iba 1 ms a USB prijímač využíva frekvenciu 2,4 GHz. Myš sa pripája cez Bluetooth 5.0. Nechýba možnosť úpravy hmotnosti myšky. Pri tomto modeli ide však o trochu netradičné riešenie. Miesto bežných závaží, pomocou ktorých sa bežne upravuje hmotnosť, tu si ju môžete upraviť pomocou jednej alebo dvoch AAA batérií, ktoré napájajú myš. Pokiaľ umiestnite dve AAA batérie, myš vám vydrží dlhšie a taktiež dostane vyššiu hmotnosť o 106 gramov.

Plusom tiež je, že integrovaná pamäť umožňuje nastavenie piatich používateľských profilov pre každého hráča, ktorý bude myš používať. Nastavenie profilov je možné cez smartfón aplikáciu SteelSeries Engine.

ZDROJ | SteelSeries

Pozrite siSteelSeries Arctis 9 s duálnym pripojením je pripravený na PlayStation 5

Pokiaľ vás myš SteelSeries Rival 3 Wireless zaujala, kúpiť sa dá za cenu 59 €. Na výber je aj iné herné príslušenstvo od firmy SteelSeries. Nedávno sme napríklad informovali o zaujímavom hernom headsete Arctis 9, ktorý podobne ako myš Rival 3 Wireless podporuje duálne bezdrôtové pripojenie a je určený pre PC aj herné konzoly vrátane pripravovanej PlayStation 5.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku