Ste zaočkovaní? Ulož.to vás za to odmení 20 GB kreditom zadarmo

ZDROJ | orig.:sentidos humanos/TECHBOX

Štafetu v odmeňovaní zaočkovaných po ukončenej štátnej očkovacej lotérii preberá nečakane populárny portál pre zdieľanie dát. Ulož.to rozdáva všetkým zaočkovaným 20 GB kredit na sťahovanie, stačí doň nahrať svoj COVID pas.

V aktuálnom lockdowne síce platia pravidlá pre všetkých rovnako, no zaočkovaní počas neho predsa len môžu získať isté výhody, aj z pohodlia domova. Známy československý portál Ulož.to sa totiž rozhodol odmeniť zaočkovaných bezplatným kreditom v objeme 20 GB, ktorý je možné využiť na sťahovanie dát a prehrávanie videí online.

ZDROJ | Ulož.to

Pre získanie bezplatného kreditu sa stačí zaregistrovať, resp. prihlásiť na portál Ulož.to a následne kliknúť na špeciálnu stránku #AkceOčkovanie, kde je potrebné nahrať alebo odfotiť platný očkovací preukaz v podobe QR kódu získaný v Českej alebo Slovenskej republike.

Podľa podmienok akcie je možné na jeden účet pripísať bezplatný 20 GB kredit aj opakovane, stačí ak vám poskytne svoj COVID pas niekto z vášho okolia, kto portál Ulož.to nevyužíva. Každý QR kód je však možné použiť iba raz. Získaný kredit je následne platný po dobu 6 mesiacov od pripísania.

Pozrite siCovidpas bude platiť len 9 mesiacov. A čo potom?

Prevádzkovatelia portálu v podmienkach akcie prisľubujú, že v rámci overenia platnosti očkovania nedochádza nedochádza k ďalšiemu ukladaniu údajov. Na overenie COVID pasu údajne využívajú proces navrhnutý v súlade so štandardmi a odporúčaniami Úradu na ochranu osobných údajov a EÚ.

ZdrojUlož.to

Komentáre k článku