Šťastné, veselé a hlavne pokojné Vianoce bez techniky

Dnes je opäť ten deň, kedy si po roku opäť sadneme s najbližšími k štedrej večeri, aby sme mohli šomrať na ryby s kosťami, rozvárajúce sa zemiaky, príliš ostrý cesnak či absenciu snehu.

Napriek všetkému si konečne oddýchneme od toho šialenstva, ktoré posledné dní zúrilo na celom Slovensku. Každý sa niekam ponáhľal, každý potreboval milión vecí na poslednú chvíľu a aspoň dva milióny ich zabudol či nestihol.

To vôbec nevadí, pretože ak ste v kruhu najbližších, nezáleží na tom, či nemáte na stole bezkôstkové hrozno, najžltší ananás alebo čerstvo pečené vianočné oplátky. Vážte si rodinu či priateľov, s ktorými strávite najbližšie chvíle a hlavne vypnite.

Vypnite telku, smartfón, tablet, notebook i počítač. Venujte sa blízkym, prečítajte si knihu, ktorú ste si našli pod stromom, vyspite sa do ružova či choďte do prírody. Skúste to, uvidíte, že si oddýchnete viac, ako pri pozeraní stokrát obohraného vianočného filmu pomedzi reklamy či blúdením po sociálnych sieťach.

Od nás z redakcie nebudete počuť nič. Vypíname sa a chystáme sa užiť si Vianoce ako sa patrí. Pridajte sa k nám, vôbec nám nebude prekážať, keď nebudeme mať žiadnu návštevnosť na webe, to mi verte.

Za celú redakciu TECHBOXu vám prajem šťastné, veselé a pokojné vianočné sviatky plné oddychu a radosti!

Števo Porubský

šéfredaktor TECHBOX.sk

 

 

Komentáre k článku