Square it!: hra, ktorá prevetrá vaše mozgové závity

ZDROJ | GoogleSquare It!

Od tvorcov ∞ Infinity Loop s desiatkami miliónov stiahnutí prichádza Square it! zatiaľ „len“ s takmer pol miliónom stiahnutí, ktorá sa vyznačuje minimalistickým dizajnom a jednoduchým ovládaním.

Prvotným spustením hry vás autori okamžite presmerujú na úvodný level. Práve tento štýl spúšťania mobilných aplikácií a hier sa postupne dostáva do popredia.

Square it! Square it!

Absencia menu je riešená základnou ponukou, ktorú vám autori zobrazia kedykoľvek počas hry v spodnej časti displeja. Pätica ikoniek neponúka množstvo nastavení, sprístupňuje iba to dôležité.

Samotná hra sa vyznačuje príjemným grafickým a zvukovým podaním, s ovládateľnosťou tvorenou štvoricou smerov. Stačí v ľubovoľnej časti displeja vykonať pohyb prsta v smere, kam sa chcete so štvorcom pohnúť.

Square it! Square it!

V každej úrovni autori pripravili pre vás tú istú úlohu. Vyplniť plochu farbou ponúkaného štvorčeka s bielym krúžkom v strede. Začiatočné levely vám predstavia hru, no po prekročení prvej desiatky pocítite jej náročnosť.

Prvé úrovne tvorené už dvoma štvorcami dajú zabrať logickému mysleniu, keďže každým pohybom ich posúvate súčasne. Neskôr vás autori opäť prekvapia. Pridané portály vytvoria z triviálnej hry razom komplexnú hádanku.

Square it! Square it!

Autori sa na stránke hry pýšia nekonečným počtom levelov, ako vyplýva aj z názvu spoločnosti (∞ Infinity Games). Na YouTube som našiel kanál zaoberajúci sa postupným prechádzaním týchto úrovní. Autor sa zatiaľ dostal už do 60. puzzle hádanky.

ZDROJ | GoogleSquare It!

Square it!81%

Veľkosť:
18 MB
Platforma:
Android 2.3 a novší, iOS 7.0 a novší
Cena:
0,00 €

Nová hra Square it! od ∞ Infinity Games zaujme dizajnom a jednoduchosťou, avšak napriek zvyšujúcej sa náročnosti autori nedoplnili možnosť hintov.

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku