Spúšťame nový web CASOPIS.TECHBOX.sk!

Milí čitatelia, 10. výročie vydania prvého čísla časopisu TECHBOX (pôvodne s názvom ::bcmobil.sk), si zaslúži, aby sme vám okrem už existujúcich noviniek priniesli niečo naviac.

Pri príležitosti 10. výročia sme zaviedli pre rok 2016 mesačnú periodicitu časopisu TECHBOX, výjde tak 10 čísel. Zmenili sme formát časopisu, ukázali vám úplne novú grafiku vrátane unikátnych tituliek a vylepšili sme aj obsah.

Ďalším darčekom pre vás, ktorý spúšťame práve dnes, je nová webová stránka CASOPIS.TECHBOX.sk. Tá je venovaná výhradne časopisu TECHBOX.

web-casopis-nahlad

Nájdete tu vždy čerstvé informácie z aktuálneho čísla, aj kompletný obsah nového vydania. Nechýbajú informácie o všetkých vydaniach aktuálneho ročníka.

Môžete si na stránke CASOPIS.TECHBOX.sk taktiež objednať predplatné časopisu TECHBOX a dozviete sa o našom časopise i ďalšie zaujímavosti.

issuu_TECBHOX

Navyše sme pre vás pripravili aj možnosť bezplatne si zalistovať v celom archíve všetkých predošlých vydaní časopisu. Kľudne sa tak s nami môžete vrátiť o desať rokov späť, prečítať si, nad akými novinkami sme v danej dobe žasli.

Máme tak pre vás k dispozícii až 68 vydaní časopisu za obdobie rokov 2005 až 2015!

Tešíme sa na vás aj na našom novom webe CASOPIS.TECHBOX.sk.

Komentáre k článku