Spoznajte výhody Aplikácie Tatra banka – Výber z bankomatu mobilom

Aplikácia Tatra banka sa stala absolútnym víťazom ankety TECHBOX roka 2015 v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA. Od dnes vám každý pondelok ukážeme najväčšie výhody aplikácie, ktoré si môže užívať každý, kto využíva účet v Tatra banke a má Aplikáciu Tatra banka nainštalovanú vo svojom smartfóne alebo tablete.

Čím iným by sme mohli začať, ako možnosťou výberu hotovosti z bankomatu len pomocou mobilného telefónu. Áno, Aplikácia Tatra banka takúto funkcionalitu ponúka. Výber z bankomatu je tak rýchlejší a bezpečnejší. Ak si totiž chcete vybrať hotovosť, nemusíte vôbec používať svoju platobnú kartu a PIN kód k nej. Stačí keď cestou k bankomatu kliknete v Aplikácii Tatra banka na ikonu Výber z bankomatu a prihlásite sa do aplikácie.

tatrabanka_PR_1_2

Ak máte viac účtov, môžete si určiť, z ktorého budete hotovosť vyberať. K dispozícii sú rovno softvérové tlačidlá pre najčastejšie hodnoty výberu v sumách 10, 20, 30, 50, 100 alebo 200 eur. Samozrejme si môžete zadať aj vlastnú sumu či zakliknúť možnosť vytlačenia potvrdenky.

tatrabanka_PR_1_3

Keď výber v aplikácii potvrdíte, zobrazí sa vám 6-miestny kód platný 20 minút. V tomto čase stačí prísť k akémukoľvek bankomatu Tatra banky, stlačiť ľubovoľné tlačidlo na bankomate vedľa obrazovky a zadať 6-miestny unikátny kód. Ak ste medzi vytvorením kódu pre výber z bankomatu mobilom aplikáciu zatvorili, po prihlásení sa do aplikácie a kliknutí na položku Výber z bankomatu vás aplikácia automaticky upozorní, že máte vygenerovaný platný kód pre výber. Po zadaní kódu na bankomate si stačí zobrať peniaze, prípadne i potvrdenku a to je všetko. Áno, takéto je to jednoduché a rýchle.

tatrabanka_PR_1_4

Ak máte účet v Tatra banke, rozhodne si Aplikáciu Tatra banka stiahnite a využívajte jej výhody. Dostupná je pre zariadenia s operačným systémom iOS, Android a s vybranými funkcionalitami aj pre Windows Phone či BlackBerry 10.

https://youtu.be/m8wPfnaO75g

ZdrojTatra banka

Komentáre k článku