Spoznajte výhody Aplikácie Tatra banka – optimalizácia pre inteligentné hodinky

Aplikácia Tatra banka sa stala absolútnym víťazom ankety TECHBOX roka 2015 v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA. Každý pondelok vám ukážeme najväčšie výhody aplikácie, ktoré si môže užívať každý, kto využíva účet v Tatra banke a má Aplikáciu Tatra banka nainštalovanú vo svojom smartfóne alebo tablete.

Ak ste nadšenci najnovších technológií, tak ako aj redakcia TECHBOX, rozhodne budete nadšení z optimalizácie aplikácie Tatra banka pre inteligentné hodinky Apple Watch či akékoľvek hodinky s Android Wear. Na displeji hodiniek si totiž môžete kedykoľvek skontrolovať váš zostatok na bežnom účte bez toho, aby ste sa prihlasovali k aplikácii. Ak si chcete čokoľvek kúpiť, stačí sa pozrieť na hodinky a ihneď viete, či si to môžete dovoliť.

tatrabanka_PR_2_1

Pozrite siSpoznajte výhody Aplikácie Tatra banka – Výber z bankomatu mobilom

Aplikácia Tatra banka totiž dokáže komunikovať priamo s vašimi inteligentnými hodinkami. Hodinky Apple Watch alebo hodinky s operačným systémom Android Wear stačí s Aplikáciou Tatra banka iba spárovať. Funkcionalita je dostupná pre zariadenia s operačným systémom iOS od verzie 8.2 a pre Android od verzie 4.3.

tatrabanka_PR_2_4

Okrem aktuálneho zostatku na vašom bežnom účte si na displeji hodiniek môžete pozrieť aj zoznam posledných pohybov na účte. Listovaním v položkách ihneď zistíte, čo všetko sa na vašom účte realizovalo. Kvôli bezpečnosti však nevidíte pri pohyboch detailné informácie ako číslo účtu a podobne. Tatra banka prišla s prepojením s inteligentnými hodinkami ako prvá, a zatiaľ túto výhodu ponúka ako jediná banka na Slovensku.

tatrabanka_PR_2_3

Ak máte účet v Tatra banke, rozhodne si Aplikáciu Tatra banka stiahnite a využívajte jej výhody. Dostupná je pre zariadenia s operačným systémom iOS, Android a s vybranými funkcionalitami aj pre Windows Phone či BlackBerry 10.

https://youtu.be/m8wPfnaO75g

ZdrojTatra banka

Komentáre k článku