Spoznajte Samsung Galaxy S8/S8+ (3. časť): Bixby

Nové smartfóny Samsung Galaxy S8/S8+ prinášajú inteligentné rozhranie Bixby, ktoré vám uľahčí používanie noviniek.

Niet pochýb o tom, že novinky Samsung Galaxy S8/S8+ patria medzi top smartfóny súčasnosti. Na najvyššie priečky ich však neradí len ich cena, ale aj dizajn, hardvér, funkcie a unikátne vlastnosti, z ktorých niektoré doteraz neponúka žiadny iný smartfón. Postupne vám predstavíme 8 dôvodov, prečo si myslíme, že budú novinky úspešné.

Pozrite siSpoznajte Samsung Galaxy S8/S8+ (1. časť): Infinity displej

Samsung do nových smartfónov Galaxy S8/S8+ implementoval aj inteligentné rozhranie Bixby. Dokonca preň máte k dispozícii aj samostatné tlačidlo v bočnej hrane smartfónov, hneď pod dvojtlačidlom hlasitosti.

Cez rozhranie Bixby môžete rýchlo pristupovať k najpoužívanejším funkciám, ako sú napríklad kontakty, fotoaparát, galéria, správy, nastavenia či počasie. V blízkej budúcnosti sa navyše ponuka rozširi o ďalšie aplikácie nielen od spoločnosti Samsung, ale aj od tretích poskytovateľov.

Pozrite siSpoznajte Samsung Galaxy S8/S8+ (2. časť): Biometrické technológie

Ponuka Bixby v Samsung Galaxy S8/S8+ je navyše personalizovaná, jednoducho vás S8-čka bude dokonale poznať a ponúkne vám presne to, čo najčastejšie potrebujete. A to na základe priebežných poznatkov o vašich záujmoch, situáciách a lokalitách, v ktorých sa vyskytujete.

Bixby reaguje aj na hlasové pokyny. Navyše je k diospozícii aj vo fotoaparáte, kedy vďaka technológii rozpoznávania obrázkov dokáže previezť snímanú scénu na text, alebo vám vyhľadá podrobné informácie o snímanom objekte, napríklad o víne.

Ak sa chcete dozvedieť o novinkách Samsung Galaxy S8/S8+ viac, odporúčame navštíviť aj oficiálne stránky výrobcu Samsung, kde nájdete pekné animácie i grafiku k vybraným funkciám smartfónov.

Komentáre k článku