Spotify spustilo Netflix Hub, centrum podcastov, filmovej a seriálovej hudby

ZDROJ | Netflix

Spotify spustilo centrum podcastov, playlistov a soundtrackov z obľúbených filmov a seriálov na Netflixe. Podobne na Spotify pribudol nedávno aj Disney Hub.

Pokiaľ máte obľúbené filmy či seriály na Netflixe, určite si chcete k nim vypočuť zaujímavý podcast alebo soundtrack. Spotify preto spustilo Netflix Hub, kde nájdete všetko na jednom mieste.

V rámci podcastov tak môžete počúvať originálnu šou The Crown: The Official Podcast alebo podcasty, ktoré sa venujú obsahu na Netflixu ako Now Listen a Netflix Is A Daily Joke.

Pozrite siPhilips Hue si už rozumie so Spotify, dokáže reagovať na žáner, či náladu hudby

Okrem soundtrackov, ktoré boli na Spotify k dispozícii aj v minulosti, pribudol aj nový obsah ako predĺžený album westernového filmu The Harder They Fall či obsah k seriálu La Casa De Papel.

Podobný Hub má na Spotify aj Disney. Tu nájdete podcasty a soundtracky z obľúbených rozprávok, ale aj zo sveta Star Wars, na ktorý má práva spoločnosť Disney.

Celkovo ponúka Netflix Hub viac ako 22 500 unikátnych playlistov. Zaujímavosťou je aj spolupráca pri príležitosti finálnej série seriálu La Casa De Papel, kde nájdete aj videá a tiež kvíz pre fanúšikov seriálu.

ZdrojSpotify

Komentáre k článku