Športové štuple pre športovcov Jaybird Vista sa poučili z minulosti

ZDROJ | jaybirdsport.com

Jaybird Vista sú športové štuple, ktoré chcú ponúknuť dizajnovú variabilitu, rýchle a spoľahlivé pripojenie, či zaujímavú aplikáciu.

Tretia generácia štupľových slúchadiel Vista od spoločnosti Jaybird sa podľa všetkého poučila z chýb z minulosti. Zatiaľ čo druhá generácia bola podľa recenzentov len akýmsi faceliftom, ktorý ani neriešil pôvodné nedostatky, najnovší model je už na prvý pohľad iný.

Najnovšie Jaybird Vista sa po novom každý štupeľ zvlášť pripojí na zdroj hudby. Slúchadlá sa tak navzájom neobmedzujú ako tomu bolo v predošlej generácii a dajú sa použiť aj samostatne. Výrobca sa rozhodol pre Bluetooth 5.0, samostatne pre každé slúchadlo, a použil tiež novú technológiu JBS1 Wireless, ktorá má dopomáhať bezchybnému pripojeniu. So slúchadlami môžete aj telefonovať, no nie je tu aktívne potlačenie okolitého zvuku a ruchov.

Spoločnosť zachovala možnosť poupraviť dizajn slúchadiel pomocou násadiek. Váha jedného štuplu je momentálne 6 gramov. Veľkosť meniču je 6 mm. Čo rozhodne poteší, keďže slúchadlá sú určené primárne na šport, je potu odolnosť a vodeodolnosť IPX7. Predtým boli štuple potiahnuté vodeodolnou vrstvou, teraz sú vodotesne podľa certifikácie.

ZDROJ | jaybirdsport.com

Novinkou je USB-C, aj vďaka ktorému sa Jaybird Vista podľa výrobcu nabijú za 2 hodiny. Nie je však uvedené, či ide o nabitie slúchadiel aj s puzdrom alebo len samotných štupľov. Štuple majú na jedno nabitie vydržať šesť hodín hrania, samozrejme záleží od štýlu používania, puzdro dodá energiu na ďalších 10 hodín hrania. Ak by ste používali slúchadlá po jednom, bez nabíjania vydržíte 32 hodín. Nechýba rýchlo nabíjanie, vďaka ktorému už po piatich minútach na kábli, môžete hudbu počúvať ďalšiu hodinu.

ZDROJ | jaybirdsport.com

K slúchadlám je tiež aplikácia, ktorá okrem nastavenia zvuku ponúka pomerne bohatú paletu playlistov, či podcastov. Tiež viete pomocou appky štuple lokalizovať, ak ich vytratíte. Jaybird Vista sú v čiernom, bielom a zelenom farebnom vyhotovení. Puzdro má rozmery 74 x 36,5 x 24 mm. Cena je podľa stránky výrobcu 189,00€. 

Zdrojjaybirdsport.com,theverge.com,jaybirdsport.com

Komentáre k článku