Spolu s očakávanou hrou Final Fantasy XV si môžete kúpiť aj Audi R8

Final Fantasy XV

Nebolo by to prvýkrát, čo by sa fanúšikom počítačových hier naskytla možnosť kúpy ich vytúženej hry spolu s niečím, čo má ďaleko väčšiu hodnotu. Vývojárske štúdio Square Enix v spolupráci s automobilkou Audi predstavilo jedinečný a zároveň jediný kus Audi R8 Star of Lucis inšpirovaný hrou Final Fantasy XV.

Tak ako aj očakávaná konzolová hra, tak aj auto má svoj príbeh. Dejová línia prvých titulov začala už v roku 1987 a aj keď sa u nás veľmi nepreslávila, v ďalekom Japonsku si podmanila davy.

https://youtu.be/0USrtc7-sjc

Výnimočný dizajn R8 ste mohli zahliadnuť aj v tohtoročnom filme Kingsg­laive: Final Fan­tasy XV. Výrobca si dal záležať, aby luxusný automobil hneď na prvý dojem prezradil svoju spojitosť s úspešnou ságou.

Final Fantasy XV
ZDROJ | Audi

Celý vizuálny koncept vozidla prejavuje poctu princovi Noctisovi, ktorý predstavuje hlavnú postavu Final Fantasy XV. “Aby sme oslávili 20. narodeniny princa Noc­tisa, dediča trónu, Audi pre neho navrhlo špeciálny model Audi R8 Star of Lucis,” píše sa na oficiálnom webe automobilky.

Final Fantasy XV
ZDROJ | Audi

Záujemcovia sa už od budúceho pondelka (21. novembra) môžu prihlásiť do lotérie, v ktorej však šťastlivec auto nezíska zadarmo, ale dostane privilégium si ho zaplatiť.

https://youtu.be/suW8Fzw4Xi8

Ak sa aj vy plánujete zapojiť do súťaže, začnite radšej už teraz šetriť. Cena Audi R8 Star of Lucis je stanovená na na približne 431 000 eur.

Budúci majiteľ sa môže tešiť na 5,2 litrový motor R8 V10, vďaka ktorému auto dosahuje maximálnu rýchlosť 330 km/h. Nechýba ani sedemrýchlostná prevodovka.

ZdrojAudi

Komentáre k článku