Shure má nový odolný model bezdrôtových slúchadiel zo série Aionic

ZDROJ | Shure

Spoločnosť Shure je dobre známa najmä audiofilom. Jej séria Aionic sa rozrástla o ďalší model skutočne bezdrôtových slúchadiel. Model Aonic 215 Gen 2 je odolný proti potu a jeho výdrž je až 8 hodín.

Pozrite siShure predstavili nový rad bezdrôtových slúchadiel, špecifikáciu zatiaľ taja

Hlavným vylepšením oproti prvej generácii je odolnosť podľa certifikácie IPX4, čo znamená, že slúchadlá sú odolné proti potu, ale zvládnu aj ľahký dážď. Novinkou je aj pripojenie oboch slúchadiel k zariadeniu, takže nefungujú na princípe master-slave. To sa môže hodiť pri hovoroch, kedy sa teraz zvuk ozýva z oboch slúchadiel.

Štyri mikrofóny sľubujú zlepšenie kvality hovorov. Ovládač hlasitosti sa teraz nachádza na oboch slúchadlách. Tie majú konštrukciu s gumenými nadstavcami, ktoré dostatočne izolujú okolité zvuky. Funkcia aktívneho odhlučnenia ale chýba.

Slúchadlá majú až nevídaný tvar, kedy sa časť slúchadiel nachádza až za uchom, kde sú ovládacie prvky. Oproti prvej generácii pribudla aj funkcia automatického zapnutia hneď po vybratí z nabíjacieho puzdra.

Batéria by mala vydržať až 8 hodín nepretržitého počúvania hudby. Nabíjacie puzdro dodá dokopy ďalšie tri plné nabitia, čiže dokopy 24 hodín, čo je veľmi slušná kombinovaná výdrž. Puzdro sa nabíja moderným USB-C konektorom a nechýba na ňom tlačidlo na kontrolu stavu batérie.

ZDROJ | Shure

Keďže ide o slúchadlá určené najmä audiofilom, je tu podpora všetkých možných kodekov vrátane aptX, AAC a SBC. K dispozícii je aj mobilná aplikácia Shure, v ktorej si môžete nastaviť zvuk podľa seba vďaka bohatým nastaveniam ekvalizéra.

Slúchadlá Aonic 215 Gen 2 budú k dispozícii v modrej a čiernej farebnej kombinácii. Ich cena sa pohybuje na úrovni 229 dolárov, čo je v prepočte približne 194 eur.

Pozrite siSlúchadlá Logitech G PRO X Gaming Headset kúpite o viac ako 60 € lacnejšie

ZdrojShure

Komentáre k článku