Spoločnosť ADATA debutuje s vlastným portfóliom audio zariadení

ZDROJ | ADATA

Spoločnosť ADATA, ktorá sa venuje hard diskom, sa rozhodla preskúmať aj audio sféru a tak vydala hneď tri nové audio zariadenia. Slúchadlá XPG EMIX H30 a I30 a zosilňovač SOLOX F30.

Trojica noviniek nesie logo XPG, Xtreme Performance Gear, ktoré sľubuje výkonný, čistý a komfortný zvukový zážitok určený najmä pre hráčov. Všetky tri novinky sa môžu pochváliť štýlovým dizajnom a podporou pre zariadenia PC a Mac, no tiež pre herné konzoly PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a mobilné zariadenia.

Pozrite siADATA RC300 je prvá palubná kamera výrobcu pamäťových modulov

ADATA EMIX H30

Prvou novinkou sú mostové slúchadlá EMIX H30, ktoré okrem 53mm reproduktorov sľubujú široké zvukové spektrum a výrazné basy.

Náušníky tvorí pamäťová pena a samotný most má mať optimalizovanú silu stisku, takže by slúchadlá nemali tlačiť ani pri dlhšom počúvaní.

Slúchadlá disponujú aj odnímateľným mikrofónom pre využitie slúchadiel v štýle headsetu. Napájací kábel má navyše pozlátený konektor.

ZDROJ | ADATA

Pozrite siADATA uvádza SD600, externý SSD disk s 3D NAND

ADATA SOLOX F30

Zaujímavým je aj zosilňovač, ktorý predstavuje druhú novinku predstavenú spoločnosťou ADATA. Tento zosilňovač sa bude predávať v balení spolu so slúchadlami EMIX H30, prípadne je možné ho kúpiť samostatne.

Zosilňovač ponúka 7.1 surround zvuk a štyri druhy audio módov. Okrem režimov pre filmy a hry si môžete vybrať režim pre hudbu a hovorené slovo. Zosilňovač SOLFOX F30 môžete využiť aj ako externú zvukovú kartu a zosilňovač pre PC a Mac v jednom.

Zosilňovač disponuje štyrmi vstupnými portami, takže ho okrem slúchadiel viete súčasne zapojiť aj do reproduktorov.

ZDROJ | ADATA

Pozrite siPowerbanka ADATA A10050QC s technológiou Quick Charge 3.0

ADATA I30

Tretia novinka sú štuplové slúchadlá s 13,5mm reproduktormi. Spoločnosť ADATA zvolila celkom zaujímavý koncept priniesť malé štuplové slúchadlá do sveta hráčov, ktorí väčšinou nosia veľké mostové slúchadlá. Zabudované reproduktory ponúkajú 5.2-kanálový zvuk s priestorovým efektom.

ZDROJ | ADATA

Všetky zariadenia fungujú bez potreby inštalácie ovládačov či iných programov. Čo sa týka cien, balíček mostových slúchadiel EMIX H30 + zosilňovača SOLOX F30 stojí 199 eur. Samostatný model slúchadiel EMIX H30 stojí 130 eur a štuplové slúchadlá I30 stojí 99 eur.

ZdrojADATA XPG

Komentáre k článku