Splach Transformer – hybrid medzi kolobežkou a motorkou za sympatickú cenu

ZDROJ | Splach

Na Indiegogo sa pravidelne objavujú rôzne zaujímavé kampane. Príkladom je aj najnovší dopravný prostriedok, ktorý kombinuje vlastnosti motorky a terénnej kolobežky – Splach Transformer.

Tento originálny dopravný prostriedok v sebe ukrýva 960 W motor. Maximálna rýchlosť moto-kolobežky je 38 kilometrov za hodinu. Dojazd je 40 kilometrov na jedno nabitie. Výhodou je možnosť rýchlej výmeny 490 Wh batérie. Výrobca udáva iba 7 sekúnd potrebných na výmenu. Tú môžete nabíjať priamo na kolobežke alebo jednoducho externe ako pri elektrických bicykloch. Samotné nabíjanie trvá približne 6 hodín.

Pozrite siV Bratislave je dostupných 500 nových e-kolobežiek od spoločnosti TIER

Výhodou kolies určených do terénu je možnosť stúpania do kopcov s 28-percentným stúpaním. Samozrejmosťou sú odpružené kolesá a diskové brzdy.

Hlavnou výhodou Splach Transformer je variabilita jazdy. Okrem klasického „kolobežkového“ režimu, kedy pri jazde stojíte, môžete na presúvadle jazdiť aj sediac na sedadle. Hmotnosť je tiež porovnateľná s elektrickými bicyklami – 23 kilogramov a nosnosť je 100 kilogramov.

Splach Transformer ponúka na výber široké možnosti farebných spracovaní, v rámci ktorých si viete jednotlivé farebné prvky nakombinovať podľa vášho vkusu. Kolobežka je chránená aj pred blatom vďaka blatníkom a nechýba certifikácia IPX4 proti vode.

ZDROJ | Splach

Pozrite siTOP 7 e-kolobežiek na leto – super zábava za skvelé ceny

Pokiaľ vás Splach Transformer zaujal, v súčasnosti sa dá využiť predobjednávková zľava na Indiegogo a dá sa kúpiť za 928 € s dátumom dostupnosti naplánovanom na október 2021. Plnohodnotná cena za túto moto-kolobežku bude približne 2 500 €.

ZdrojIndiegogo

Komentáre k článku