Spider-Man PS4 Pro – nádherný bundle PlayStation 4 v štýle pavúčieho muža

Konzola PlayStation 4 je krásna v každom farebnom či dizajnovom spracovaní. Nová verzia v štýle očakávanej hry Spider-Man sa však skutočne vydarila po všetkých stránkach.

https://www.youtube.com/watch?v=FvxTpUCkO5s

Už v septembri sa mnohí milovníci hier dočkajú super-hrdinskej pecky Spider-Man. Spoločnosť Sony si pri tejto príležitosti pripravila exkluzívny bundle konzoly PlayStation 4 Pro v dizajne tejto hry. Oznámila ho práve počas prebiehajúceho festivalu Comic-Con v San Diegu.

Konzola bude v červenom farebnom spracovaní s logom super-hrdinu Spider-Mana. Konzola bude vo verzii s 1 TB pamäťou. Podobný pop-kultúrny dizajn dostal aj pribalený ovládač DualShock 4.

ZDROJ | Sony

Pozrite siSuper Mario Odyssey Nintendo Switch bundle – na túto kombináciu sa čakalo

Okrem nového dizajnu konzoly spoločnosť Sony uverejnila aj nový trailer k pripravovanému Spider-Manovi. V ňom sa ukážu hlavné postavy vrátane hlavného nepriateľa Silver Sable.

Hra vyjde 7. septembra, rovnako ako konzola Spider-Man PS4 Pro. Cena je nastavená na 400 dolárov pre americký trh. Otázne je, či sa špeciálnej edície dočkáme aj v Európe. Väčšinou však podobné limitované edície dorazia aj na náš trh.

https://www.youtube.com/watch?v=utVr-n0MaU0

Pozrite siNa PlayStation 4 prichádza kultová záležitosť Jak and Dexter

V prípade, že si konzolu predobjednáte, získate bonusy ako napríklad nové kostýmy pre Spider-Mana. Súčasťou balenia bude okrem konzoly a bonusov samozrejme aj hra, takže finálna cena je celkom prijateľná. Nová hra sa bude predávať za približne 60 eur.

Keďže sa jedná o balenie s PS4 Pro, nového Spider-Mana si môžete užiť v nádhernej 4K Ultra HD grafike v 2 160p. Hra vraj vynikne ešte lepšie, pokiaľ váš televízor podporuje vysoký dynamický rozsah HDR. V prípade, že si chcete konzolu predobjednať už teraz, z komentárov pod oficiálnym článkom vyplýva, že sa dá momentálne kúpiť iba cez stránku Amazon.

ZDROJ | Sony

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojSony

Komentáre k článku