Špičkový Technics SC-PMX802 má zosilňovač JENO Engine

ZDROJ | Technics

Panasonic predstavil Hi-Fi systém a sieťový prehrávač SC-PMX802. Ide o top model z jeho audio portfólia, ktorý ponúka cez špecializovanú značku Technics.

Novinka je vyrobená z prémiových materiálov, ponúka zvuk vo vysokom rozlíšení (CD High-Res Re-Mastering), podporuje sieťové zapojenie a štandardy Chromecast built-in, AirPlay 2 a Bluetooth Streaming.

ZDROJ | Technics

V zosilňovači je použitá technológia Technics JENO Engine. Hi-Res zosilňovač je zárukou úplne čistého zvuku. Na náročného poslucháča čakajú funkcie ako je CD prehrávač, DAB+ rádio, možnosť prehrávania hudby vo vysokom rozlíšení z USB, alebo ju streamovat cez službu Chromecastu buit-in.

ZDROJ | Technics

SC-PMX802 nadväzuje na tradičný klasický vzhľad najpredávanejších modelov série PMX. Jeho kovová krabica s elegantnou povrchovou úpravou má alumíniový predný panel a prvky ovládaní hlasitosti. Audio systém vám sa hodí na umiestnenie na policu knižnice, či do rohu miestnosti, odkiaľ vám s prehľadom prinesie vašu obľúbenú hudbu.

ZDROJ | Technics

Integrácia Chromecast built-in, AirPlay 2 a Bluetooth priamo v SC-PMX802 znamená, že streamovať môžete prakticky čokoľvek. Audio systém je ideálny prehrávač pre playlisty s hudobných služieb, podcasty a internetové rádio. Chromecast built-in je kompatibilný s celou řrdou audio služieb vo vysokom rozlíšení, vrátane Tidalu.

Systém sa dodáva s trojpásmovými reproduktormi vybavenými kupolovými výškovými reproduktormi x hodvábu, ktoré sú schopné dosiahnuť frekvenciu až do 50 kHz. Skrinka má na prednej strane luxusný povrch z čierneho dreva.

Pozrite siTechnics SL-1210GAE – gramofón snov v limitovanom počte

Novinka má optické aj AUX vstupy, cez ktoré si môžete pripojiť televízor. Vďaka funkcii automatického prehrávania sa vám audio systém spustí vždy vtedy, keď si zapnete TV. USB-A konektor nájdete na prednej strane. Je kompatibilný so zvukovými formátmi Hi-Res, vrátane populárneho FLAC. Súbory s nižším rozlíšením, napríklad hudba v MP3, sú remastrované s cieľom kvalitnejšieho zvuku. Nechýba konektor pre slúchadlá, Ethernet a vysoko kvalitné reproduktorové konektory.

ZDROJ | Technics

Zariadenie má 114 x 211 x 267 mm pri hmotnosti 2,9 kg. Reproduktory majú 161 x 238 x 262 mm a 2,6 kg.

Technics SC-PMX802 je ideálny systém pre tých, ktorí majú veľkú zbierku CD, pretože sofistikované zvukové obvody PMX802 a funkcia CD High-Res Re-Master dokážu urobiť so zvukom divy. Dostupnosť a cena na našom trhu zatiaľ oznámená nebola, vo Veľkej Británii to bude zhruba 640 eur.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku