Špičkovo chráň svoj počítač s ESET – súťaž ukončená!

Takmer mesiac ste mali možnosť zapojiť sa do unikátnej súťaže so spoločnosťou ESET, vďaka ktorej produktom môžete pohodlne chrániť svoje počítače proti novodobým hrozbám. Súťaž je na konci a my poznáme výhercov trojice cien.

eset-sutaz-02

ESET je slovenským lídrom v oblasti digitálnej bezpečnosti, ktorého technológie chránia viac ako 100 miliónov ľudí po celom svete. Najnovšia verzia ESET Smart Security Premium ponúka absolútnu ochranu pred všetkými typmi digitálnych hrozieb a prináša pokročilé bezpečnostné funkcie ako ochranu hesiel, či šifrovanie súkromných dát.

techbox-eset-loga

Správna odpoveď na 1. súťažnú otázku je 11 kancelárií, pričom samotné kancelárie sú v týchto krajinách: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Veľká Británia, Nemecko, USA, Kanada, Brazília, Argentína, Austrália a Singapur. Keďže sa však jednalo o ťažkú a najmä pomerne zložito dohľadateľnú otázku, rozhodli sme sa po dohode so spoločnosťou ESET, že uznáme všetky odpovede na prvú otázku.

Dnes teda nastal ten veľký deň a my sme vyžrebovali trojicu výhercov, ktorí budú svoj počítač chrániť špičkovo prostredníctvom riešení ESET.

Výhercom ESET Smart Security Premium sa stáva Barbora Budinská zo Štrby.

Výhercami ESET Family Security Pack sa stávajú Vladimír Kurina z BratislavyTomáš Žilínek zo Sobotišťa. Výhercom gratulujeme a na záver ešte prinášame správne odpovede na súťažné otázky.

SÚŤAŽNÉ OTÁZKY

11

    • Vienna
    • nad 100 miliónov

Komentáre k článku