Spending Tracker: pre tých, čo majú deravý mešec

Moderné aplikácie dokážu človeku pomôcť lepšie si zorganizovať život. Spomeňme aspoň správcu upratovacích povinností v domácnosti, rozvrh hodín či zoznam úloh. Vo finančnej oblasti to môže byť ešte zaujímavejšie.

Spending Tracker

STIAHNITE SI aplikáciu Spending Tracker z Windows Store

Niekedy stačí na vyriešenie problému zistiť jeho prítomnosť a prípadne ho trochu analyzovať. Tak to môže byť aj v prípade častého javu nedostatku peňazí. Ak chcete mať prehľad o svojich príjmoch a najmä výdavkoch, vyskúšajte Spending Tracker.

Pridávanie príjmov či výdavkov je jednoduché. Stačí ťuknúť na jediné tlačidlo, následne vyplniť dátum (automaticky je dnešný), sumu a kategóriu. Kategórie môžete samozrejme spravovať. Pokiaľ chcete mať ešte lepší prehľad, popíšte do poznámky, o čo konkrétne išlo. Platená verzia programu umožňuje zadávať aj opakované platby s automatickou evidenciou v stanovených intervaloch.

Následne vidíte vyčíslenie vášho aktuálneho zostatku, prehľad posledných príjmov a výdavkov, grafické zobrazenie zloženia výdavkov a v druhom jednoduchom grafe ich vývoj.

Tento graf si dokážeme predstaviť v oveľa lepšom spracovaní, najmä mu chýba krivka zostatku, ale nevadí. Ďalšie sekcie aplikácie už v podstate zobrazujú to isté čo základná obrazovka, len detailnejšie. Okrem toho môžete pridať ďalší účet alebo údaje zálohovať, čo je však opäť platená funkcia.

Aplikáciu odporúčame, a to najmä tým, ktorí chcú šetriť a nevedia, kde začať.

Spending Tracker

Spending Tracker

Hodnotenie: 8/10

Veľkosť: 15 MB

Cena: 0,00 € (Freemium)

Aplikácia bola otestovaná na HP Pavilion x360 s procesorom Intel Pentium N3520.

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku