Space Launch Now – appka, vďaka ktorej nezmeškáte žiaden štart rakety

Štarty rakiet sú fascinujúce, no odohrávajú sa v rôznych časových pásmach a často sa kvôli počasiu a technickým problémom presúvajú z hodiny na hodinu. Vďaka aplikácii Space Launch Now ich však nikdy nezmeškáte.

https://youtu.be/0tr4W–i5Dw

Aplikácia Space Launch Now zhromažďuje informácie o štarte rakiet NASA, SpaceX, ULA, ROSCOSMOS a ďalších agentúr a spoločností. Odpočet do najbližšieho štartu ktorejkoľvek vybranej spoločnosti uvidíte hneď na úvodnej obrazovke, kde sú okrem toho k dispozícii informácie o náklade, mieste štartu a zapojených agentúrach.

Pozrite siRocket Lab – malý hráč s veľkými kozmickými ambíciami

Prehľad o všetkých naplánovaných štartoch nájdete v sekcii „Upcoming“ a naopak v sekcii „Previous“ sa môžete vrátiť k starším štartom.

Nastavenia aplikácie vám umožnia vybrať agentúry, ktorých štarty chcete sledovať a typy notifikácií, ktoré chcete dostávať. Aplikácia vás môže upozorniť na prichádzajúci štart, ale aj na prípadné odklady, ktoré sú pri štartoch rakiet celkom bežné. Okrem toho si na tomto mieste môžete zapnúť tmavú tému a vypnúť reklamy, pričom po ich vypnutí budete mať možnosť prispieť autorom na ďalší vývoj aplikácie.

Okrem aplikácie pre iOS a Android je dokonca dostupná aj samostatná aplikácia pre (Android) Wear OS, vďaka ktorej budete mať všetky informácie o dianí vo vesmíre doslova poruke.

Space Launch Now95%

Veľkosť:
80,9 MB
Platforma:
iOS 8.0 a vyšší, Android - líši sa v závislosti od zariadenia
Cena:
0,00 €

Aplikácia Space Launch Now vám ukáže odpočet do najbližšieho štartu rakety ktorejkoľvek vesmírnej agentúry či spoločnosti.

 

Komentáre k článku