SOWATCH – keď smart hodinky vedia byť lacné

ZDROJ | KICKSTARTER

V čase, keď trh so smart hodinkami zažíva krušné obdobie, sa prekvapivo na Kickstarteri objavil veľmi zaujímavý produkt. SOWATCH sa možno dokážu presadiť.

https://vimeo.com/178833026

Intuitívne hodinky ponúkajú sledovanie vašej aktivity, pomôžu vám k schudnutiu a v prípade, že vás trápi nespavosť, môžu vám pomôcť aj v tomto smere.

Multifunkčné hodinky vás zároveň budú motivovať k vyšším aktivitám pri športe. Čo je asi najväčšou výhodou smart hodiniek je, že sú schopné pracovať bez aplikácie a bez smartfónu, narozdiel od väčšiny komerčných inteligentných hodiniek.

Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí meranie tlaku, srdcovej aktivity a EKG, teplotu, okysličenie krvi, dehydratáciu a preťaženie a už spomenutú spánkovú aktivitu. Navyše majú hodinky integrované GPS, takže si môžete sledovať aj trasy, ktorými ste prešli.

sowatch3
ZDROJ | Kickstarter

Pozrite siPebble opäť rozbíja Kickstarter a má niečo aj pre bežcov

Čo sa týka športového módu, hodinky ponúkajú tri módy: súťaživý, voľný a s trénerom, kde si prispôsobíte svoje ciele a tréning. Všetko potrebné si viete nastaviť cez jednoduchý dotykový LCD TFT displej.

Hodinky samozrejme disponujú aj Bluetoothom 4.0 LE pre prepojenie s ostatnými zariadeniami.

https://vimeo.com/178894608

SOWATCH môžu byť zaujímavým príslušenstvom pre ženy, ktoré chcú otehotnieť. Autori pridali do hodiniek technológiu, ktorá z nich robí prvé smart hodinky, ktoré dokážu určiť dni ovulácie, kedy má žena najväčšiu šancu otehotnieť.

sowatch1
ZDROJ | Kickstarter

Pozrite siNixon The Mission – ďalšie akčné smart hodinky

Hodinky však vedia komunikovať aj s aplikáciami a to tými najlepšími športovými. Nechýba podpora pre Runtastic, Pebble, Garmin, či Apple HealthKit.

Výdrž batérie hodiniek SOWATCH vás možno milo prekvapí, keďže sa môžu pochváliť až desiatimi dňami výdrže na jedno nabitie.

SOWATCH sú zatiaľ dostupné v troch farebných spracovaniach – biela, čierna a modrá, no časom zaručene pribudnú ďalšie farby.

sowatch2
ZDROJ | Kickstarter

V prípade, že vás hodinky zaujali, pripravte si iba 105 dolárov. Očakávať ich však môžete žiaľ až v marci 2017. Marec je však ideálne obdobie začať so sebou niečo robiť pred blížiacim sa letom.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

sowatch5
ZDROJ | Kickstarter

ZdrojKICKSTARTER

Komentáre k článku